594942-2026 - Ergebnis
Ungarn – Rohre und Formstücke – DBR csőhálózati anyagok 10. rész_I. és II. besz.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DBR csőhálózati anyagok 10. rész_I. és II. besz.
Beschreibung: A DRV. Zrt. mint a Kbt. 32. § (1)-(2) bekezdés alapján kijelölt központi beszerző szerv és egyben Ajánlatkérő DBR a csőhálózati anyagok beszerzésére a TED 2025/S 173-591391-2025 (EKR001454792025) azonosítószámú részvételi felhívással indított részvételi szakasz eredményeként létrehozott DBR keretében a Kbt. 107. § (7) bekezdése alapján az alábbi közbeszerzése megvalósítása érdekében közbeszerzési eljárást indít az alábbiak szerint: Jelen ajánlattételi szakasz tárgya Csőhálózati anyagok beszerzése 10. rész I. a Bakonykarszt Zrt., Baranyavíz Zrt., DRV Zrt., ÉDV Zrt., Kavíz Kft., Mezőföldvíz Kft., Soproni Vízmű Zrt., részére az eljárás 10. Fedlapok, csapszekrények részében. Az eljárás eredményeként a Bakonykarszt Zrt., Baranyavíz Zrt., DRV Zrt., ÉDV Zrt., Kavíz Kft., Mezőföldvíz Kft., Soproni Vízmű Zrt.. adásvételi keretszerződést kíván kötni, esetenként konszignációs raktár létrehozásával 12 hónapos időszakra vonatkozóan, 6 hónapos meghosszabbítási lehetőséggel a 10. rész Fedlapok, csapszekrények rész esetében, a közbeszerzési dokumentumok mellékletét képező műszaki leírásban és a szerződéstervezetben részletezettek szerint. A keretszerződések alapján a termékek szállítása és adásvétele történhet: Az ajánlatkérőként szerződő fél bizományosi készletre (konszignációs raktárra) történő megrendelése alapján; vagy az ajánlatkérőként szerződő fél olyan tartalmú egyedi megrendelése (egyedi megrendelés) alapján, amely esetében a termékeket nem bizományosi készletre kéri szállítani az ajánlatkérőként szerződő fél. Az ajánlattevő a szerződések hatálybalépését követő 30 (bármely ajánlatkérő erre irányuló, az ajánlattevőnek címzett írásbeli kérése esetén kizárólag saját maga vonatkozásában 90) naptári napon belül köteles a konszignációs raktár szerződés mellékletében meghatározott minimálkészletét az ajánlatkérő konszignációs raktárába leszállítani és minden, az ajánlattevő részéről a működtetéshez szükséges jelen Szerződésben előírt feltételt biztosítani. Közös Ajánlatkérők az egyes ajánlati részek tekintetében egy közös keretszerződést kötnek meg az adott ajánlati részre meghatározott keretösszeg erejéig, mely keretösszegből az egyes Ajánlatkérők meghatározott mértékű megrendelésre jogosultak. Az alap keretösszegen felül +30% opció kerül meghatározásra. Az alap- és opcionális keretösszegek az egyes ajánlatkérők között átcsoportosíthatók, amely nem minősül szerződésmódosításnak. Az Ártáblázatban feltüntetett mennyiségek tájékoztató jellegűek, azok az ajánlatkérő tapasztalatai alapján kerültek megadásra, kizárólag az ajánlatok értékelése érdekében. Az ajánlatkérő az Ártáblázatban meghatározott mennyiség lehívására nem vállal kötelezettséget. Az egyedi megrendelésekre a nyertes ajánlattevő által megajánlott egységárakon kerül sor a szerződés szerinti keretösszegek erejéig. Az ajánlatkérőként szerződő felek egyenként átlagosan heti gyakorisággal bocsátanak ki Egyedi megrendeléseket a megkötésre kerülő keretszerződés alapján. Jelen ajánlattételi szakasz 10. rész Fedlapok, csapszekrények I.beszerzésére irányul: Opciós mennyiség: a keretösszeg 30%-a Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az egyedi megrendelésben fogja pontosan meghatározni a mennyiséget és adott esetben a konszignációs raktár létrehozásának időpontját. A részletes előírásokat a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás, ártáblázat és a szerződéstervezet tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 591391-2025
Interne Kennung: EKR000818692026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44164310 Rohre und Formstücke
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 10. rész Fedlapok, csapszekrények _II. Ttúl
Beschreibung: Jelen közbeszerzés tárgya: 10. rész Fedlapok, csapszekrények II. a vonatkozó közbeszerzési dokumentumokban - különösen, de nem kizárólagosan a Műszaki leírás megnevezésű dokumentumban - foglalt műszaki specifikációnak és előírásoknak mindenben megfelelő termékek szállítása konszignációs raktárra és Ajánlatkérők egyedi megrendelései alapján összesen nettó 34.355.581,-Ft értékben. A DRV. Zrt. mint a Kbt. 32. § (1)-(2) bekezdés alapján kijelölt központi beszerző szerv és egyben Ajánlatkérő DBR a csőhálózati anyagok beszerzésére a TED 2025/S 173-591391-2025 (EKR001454792025) azonosítószámú részvételi felhívással indított részvételi szakasz eredményeként létrehozott DBR keretében a Kbt. 107. § (7) bekezdése alapján az alábbi közbeszerzése megvalósítása érdekében közbeszerzési eljárást indít az alábbiak szerint: Jelen ajánlattételi szakasz tárgya Csőhálózati anyagok beszerzése 10. rész_II. a Bajavíz Kft., Borsodvíz Zrt., DMRV Zrt., ÉRV Zrt., Kiskunvíz Kft., TRV Zrt.., részére az eljárás 10. Fedlapok, csapszekrények II. részében. Az eljárás eredményeként a Bajavíz Kft., Borsodvíz Zrt., DMRV Zrt., ÉRV Zrt., Kiskunvíz Kft., TRV Zrt. adásvételi keretszerződést kíván kötni, esetenként konszignációs raktár létrehozásával 12 hónapos időszakra vonatkozóan, 6 hónapos meghosszabbítási lehetőséggel a 10. rész Fedlapok, csapszekrények rész_II. esetében, a közbeszerzési dokumentumok mellékletét képező műszaki leírásban és a szerződéstervezetben részletezettek szerint. Ajánlatkérők a keretszerződést 12 hónap határozott időre kötik , 6 hónapos meghosszabbítási lehetőséggel, nettó 34.355.581,-,-Ft keretösszegre, mely keretösszegből Ajánlatkérők a következő mennyiségi megoszlásban jogosultak egyedi megrendelésekre: Bajavíz Kft.,.: nettó 1697845,-HUF összegre; Borsodvíz Zrt.,.: nettó 7000000,-HUF összegre DMRV Zrt.: nettó 11472716.,-HUF összegre, ÉRV Zrt.: nettó 6074200,-HUF összegre; Kiskunvíz Kft: nettó 272000,-HUF összegre; TRV Zrt.: nettó 7838820,-HUF összegre; Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek - ideértve az egyes termékek ajánlati részen belüli arányát és mennyiségét is - változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul, ide nem értve a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott konszignációs készletre vonatkozó ajánlatkérői előírásokban szereplő konszignációs mennyiségeket, melyek készleten tartása a megkötendő szerződésben foglalt rendelkezéseknek megfelelően kell történjen. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A tapasztalati/becsült mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, a nettó ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében szállítandó mennyiségek ezen tapasztalati, becsült adatoktól bármilyen mértékben eltérhetnek. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. A megkötésre kerülő keretszerződésben a nyertes ajánlati egységárak kerülnek rögzítésre, mely egységárak alapján kerülnek a konszignációs raktárról való felhasználások és az egyedi megrendelések megrendelésre és elszámolásra a megkötendő keretszerződés hatálya alatt a teljes keretösszeg mennyiségében. Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy a keretszerződés megszűnik, ha a keretszerződésben rögzített időtartam eltelt, vagy ha az egyedi megrendelések összértéke eléri a teljes nettó keretösszeget (opcionális mennyiséggel vagy anélkül) és az utolsó egyedi megrendelés szállítása és ellenszolgáltatása teljesült. A megrendelt termékek megrendelő által megadott címre történő szállításáról és lerakodásáról, a konszignációs készlet biztosításáról és kapcsolódó feladatok ellátásról a közbeszerzési dokumentációban és megkötendő szerződésben foglaltak szerint a nyertes Ajánlattevőnek kell gondoskodnia. Ajánlatkérő a szerződés hatályát egy alkalommal további hat hónapra meghosszabbíthatja. Ajánlatkérő a keretszerződést egy ajánlattevővel fogja megkötni, és a keretszerződés alapján a beszerzéseket egyedi megrendelések útján fogja megvalósítani, továbbá az egyedi megrendelésben fogja pontosan meghatározni a mennyiséget. A részleteket az egyéb közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000818692026/2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opció leírása A teljes keretösszeg 30%-ának megfelelő összegű megrendelés, azaz nettó 34355581,-HUF keretösszegen felül nettó 14021082,-HUF összegű termék megrendelése.