2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego na rzecz sądów powszechnych apelacji szczecińskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i przeniesienie własności na rzecz sądów powszechnych apelacji szczecińskiej, fabrycznie nowego i nieużywanego sprzętu komputerowego wraz z zapewnieniem usług gwarancyjnych na zasadach określonych w Załącznikach do SWZ od nr 3 do nr 3 b oraz w szczegółowych opisach przedmiotu zamówienia znajdujących się w Załącznikach do SWZ od nr 5 do 5 e. 2. Zamówienie zostało podzielone na 6 części: CZĘŚĆ NR 1 - dostawa urządzeń bezpieczeństwa brzegu sieci CZĘŚĆ NR 2 - dostawa skanerów CZĘŚĆ NR 3 - dostawa wokand CZĘŚĆ NR 4 - dostawa projektorów CZĘŚĆ NR 5 - dostawa pamięci masowych CZĘŚĆ NR 6 - dostawa przełączników sieciowych
Interne Kennung: PAI.261.4.PN.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30174000 Etikettdruckmaschinen, 32420000 Netzausrüstung, 32500000 Fernmeldebedarf
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa urządzeń bezpieczeństwa brzegu sieci
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla tej części jest: Urządzenie bezpieczeństwa brzegu sieci standard - szt. 2
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 1
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32500000 Fernmeldebedarf
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa skanerów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla tej części jest dostawa skanera płaskiego A4 z automatycznym podajnikiem ADF A4 - szt. 4
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 2
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa wokand
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla tej części jest dostawa wokand - 19 sztuk: Wokanda typ 1 - Panel informacyjny min. 19” - 13 sztuk Wokanda typ 2 - Zbiorczy panel informacyjny min. 40” - 6 sztuk
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Menge: 19 Stück
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa projektorów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla tej części jest dostawa drukarek projektorów - szt.6: - Projektor bliskiego pola - sztuk 1 - Projektor konferencyjny - sztuk 5
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 4
Haupteinstufung (cpv): 30174000 Etikettdruckmaschinen
Menge: 6 Stück
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa pamięci masowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla tej części jest dostawa macierzy NAS - szt.34
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 5
Menge: 34 Stück
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa przełączników sieciowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla tej części jest dostawa: Przełącznik sieciowy typ 1 - rack L2 PoE+ (24 porty) - 5 sztuk Przełącznik sieciowy typ 2 - rack L2 PoE+ (48 portów) - 82 sztuki Przełącznik sieciowy typ 3 - L3 agregacyjny (24 porty SFP+) - 2 sztuki Przełącznik sieciowy typ 4 - L2 desktop (12 portów) POE - 6 sztuk
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 6
Menge: 95 Stück
594953-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PAI.261.4.PN.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30174000 Label making machines, 32420000 Network equipment, 32500000 Telecommunications equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0002
Internal identifier: CZĘŚĆ NR 1
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 32500000 Telecommunications equipment and supplies
Quantity: 2 pieces
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa skanerów
Internal identifier: CZĘŚĆ NR 2
Quantity: 4 pieces
Lot: LOT-0006
Title: Dostawa wokand
Internal identifier: CZĘŚĆ NR 3
Additional classification (cpv): 32420000 Network equipment
Quantity: 19 pieces
Lot: LOT-0007
Title: Dostawa projektorów.
Internal identifier: CZĘŚĆ NR 4
Main classification (cpv): 30174000 Label making machines
Quantity: 6 pieces
Lot: LOT-0008
Title: Dostawa pamięci masowych
Internal identifier: CZĘŚĆ NR 5
Quantity: 34 pieces
Lot: LOT-0009
Title: Dostawa przełączników sieciowych
Internal identifier: CZĘŚĆ NR 6
Quantity: 95 pieces