594973-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Mess- und Steuergeräte – FN Brno – Upgrade vizualizačního software měření a regulace a výměna řídicího systému rozváděčů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFN Brno – Upgrade vizualizačního software měření a regulace a výměna řídicího systému rozváděčů
BeschreibungDodávka rozvaděčů řídicího systému měření a regulace zadavatele a upgrade software, dle technické specifikace uvedené v příloze 1 zadávací dokumentace včetně programového vybavení, příslušenství, montáže a dalších služeb
Interne Kennung131/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte
5. Los
LosLOT-0001