See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveringsopdracht voor de oprichting van een raamovereenkomst voor de aanschaf van diverse meubelen
Beschreibung: Leveringsopdracht voor de oprichting van een raamovereenkomst voor de aanschaf van diverse meubelen
Interne Kennung: 2024-1-068
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024-1-068 - 1 - Aankoop van allerhande meubilair voor gedeelde en niet gedeelde ruimtes
Beschreibung: Dit perceel betreft de aankoop van diverse meubels zoals vergadertafels, tafels voor ontvangstruimten, bureautafels, hoge en/of lage kasten, garderobekasten, kluisjes of lockers, ladekasten, en akoestische panelen en/of scheidingswanden, … bestemd voor gedeelde of niet-gedeelde ruimtes, zonder uit te sluiten dat er sleutelklare kantoorinrichtingsprojecten kunnen worden uitgevoerd. Dit nieuwe meubilair zal worden geleverd en gemonteerd in nieuwe en/of reeds bestaande/gemeubileerde ruimtes. In dit kader zal een samenhang en compatibiliteit met het bestaande meubilair worden gevraagd, zowel qua esthetiek als functionaliteit/modulariteit. Verdere informatie zal worden verstrekt in het bijzonder bestek. Dit perceel kan ook onderhoudsdiensten voor de leveringen omvatten (bijvoorbeeld kleine reparaties zoals het vervangen van een handvat, slot, scharnier, ...) of het ophalen van oude meubels.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2024-1-068 - 2 - Aankoop van ergonomische en verstelbare stoelen met of zonder accessoires
Beschreibung: Dit perceel omvat de aankoop van ergonomische, verstelbare stoelen voor de kantoren, loketten en andere werkomgevingen. Deze stoelen zijn zo ontworpen dat ze de gebruikers een optimaal comfort en optimale ondersteuning bieden, of ze nu er kort of lang op moeten zitten. Ze kunnen worden aangeboden met of zonder extra accessoires (armleuningen, verstelbare lendensteunen, hoofdsteunen, …) om in te spelen op een ruim gamma behoeftes en werkconfiguraties. Houd er rekening mee dat dit perceel ook het herbekleden van stoelen kan omvatten of het ophalen van oude stoelen.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 39112000 Stühle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39111000 Sitze, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
Los: LOT-0003
Titel: 2024-1-068 - 3 - Aankoop van allerhande zitmeubelen
Beschreibung: Dit perceel omvat de aankoop van andere soorten zitmeubilair, zoals al dan niet stapelbare stoelen, krukjes en verschillende andere zitoplossingen. Deze zitmeubelen zijn bedoeld voor verschillende ruimtes, zoals vergaderzalen, eetruimtes, gedeelde ruimtes en onthaal- en ontvangstruimtes voor bezoekers. Houd er rekening mee dat dit perceel ook het herbekleden van stoelen/zitmeubelen kan omvatten of het ophalen van oude zittingen.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2024-1-068
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten, 39130000 Kantoormeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 39112000 Rechte stoelen
Aanvullende classificatie (cpv): 39111000 Zitmeubelen, 39113000 Diverse zitmeubelen en stoelen
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 39113000 Diverse zitmeubelen en stoelen
Aanvullende classificatie (cpv): 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen