594991-2026 - Ergebnis
Polen – Verbandsmaterial – Dostawa na opatrunki, materiały medyczne, materiały szewne oraz wyroby medyczne dla pacjenta z pęcherzowym oddzielaniem się naskórka, Epidermolysis Bullosa (EB)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa na opatrunki, materiały medyczne, materiały szewne oraz wyroby medyczne dla pacjenta z pęcherzowym oddzielaniem się naskórka, Epidermolysis Bullosa (EB)
BeschreibungDostawa na opatrunki, materiały medyczne, materiały szewne oraz wyroby medyczne dla pacjenta z pęcherzowym oddzielaniem się naskórka, Epidermolysis Bullosa (EB)
Vorherige Bekanntmachung396409-2026
Interne KennungNLZ.2026.271.43
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
5. Los
LosLOT-0002
Titelczęść nr 2: Ustniki jednorazowe
Beschreibungczęść nr 2: Ustniki jednorazowe
Interne Kennungczęść nr 2: Ustniki jednorazowe
LosLOT-0005
Titelczęść nr 5:Opaska do podtrzymywania opatrunków
Beschreibungczęść nr 5:Opaska do podtrzymywania opatrunków
Interne Kennungczęść nr 5:Opaska do podtrzymywania opatrunków