595009-2026 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Dostawa i montaż wyposażenia laboratorium biochemicznego i hematologicznego w ramach projektu" Utworzenie Centrum Badawczego Klinicznych Nauk Weterynaryjnych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż wyposażenia laboratorium biochemicznego i hematologicznego w ramach projektu" Utworzenie Centrum Badawczego Klinicznych Nauk Weterynaryjnych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie"
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia laboratorium biochemicznego i hematologicznego w ramach projektu" Utworzenie Centrum Badawczego Klinicznych Nauk Weterynaryjnych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie". 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym.
Interne Kennung355/2026/PN/DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5
595009-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 355/2026/PN/DZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5