See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bereiding en levering van schoolmaaltijden volgens het principe van de warme lijn voor de 4 gemeentelijke basisscholen van Evergem.
Beschreibung: Het aanbieden van gevarieerde, gezonde en warme maaltijdens (volgens het principe van de warme lijn) voor kleuters (2,5 - 6 jaar), leerlingen (6 - 12 jaar) van het lager onderwijs en personeel. Per vestiging zal er ook een aantal liter extra soep besteld worden.
Interne Kennung: 2026GBSE01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026GBSE01 - 1
Beschreibung: Zie bestek
Interne Kennung: 1