595023-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Zbrinjavanje glomaznog i drvenog otpada
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zbrinjavanje glomaznog i drvenog otpada
Beschreibung: Predmet nabave je usluga preuzimanja, prijevoza i zbrinjavanja glomaznog i drvenog otpada, kategorizirane pod ključnim brojem otpada KB 20 03 07 (glomazni otpad) u količini od 2.000 tona i KB 20 01 38 (drvo koje nijenavedeno pod KB 20 01 37) u količini od 500 tona u svrhu obrade i zbrinjavanja otpada sa lokacije komunalno servisne zone Lokva Vidotto, Galafija 6, Rovinj. Predmet nabave detaljno je opisan u TEHNIČKIM SPECIFIKACIJAMA PREDMETA NABAVE - PRILOG 1. i TROŠKOVNIKU - PRILOG 2. koji su sastavni dio ove Dokumentacije
Interne Kennung: EMV-6/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000