2. Verfahren
Verfahren
Titel: AC014 - Het uitvoeren van Boomveiligheidscontrole en Diverse onderzoeken bomen 2027 en verder
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is een Overeenkomst te sluiten met één partij per perceel voor de gevraagde werkzaamheden. De opdracht is op basis van een resultaatverplichting. Inschrijvers mogen op beide percelen inschrijven, maar krijgen maximaal 1 perceel gegund.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Uitvoeren boomveiligheidscontrole
Beschreibung: Perceel 1: De opdracht betreft het jaarlijks uitvoeren van de boomveiligheidscontrole bij individuele bomen en boomvlakken, het bepalen van de kortetermijnmaatregel en het muteren van de beoordelingen in het beheerpakket van de provincie Gelderland. Ook is het uitvoeren van een zwamcontrole onderdeel van de opdracht.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Uitvoeren diverse onderzoeken bomen
Beschreibung: Perceel 2: De opdracht betreft het uitvoeren van diverse onderzoeken aan bomen en het bepalen van de kortetermijnmaatregel. Inclusief het aanleveren van rapportages per boom.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Naturaleza complementaria del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002