595047-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Świadczenie całodobowej usługi ochrony osób i mienia na potrzeby Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie całodobowej usługi ochrony osób i mienia na potrzeby Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie całodobowej usługi ochrony osób i mienia na potrzeby Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCSK.BAP.26.1.13.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenshttps://csk.ezamawiajacy.pl/pn/csk/demand/232083/notice/public/details pod tym adresem będą udostępniane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79714000 Überwachungsdienste, 79715000 Streifendienste
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający dopuszcza mozliwośc opcji. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują sie w dokumentach zamówienia.