2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa używanego pojazdu do czyszczenia kanalizacji i odkup pojazdu używanego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa używanego pojazdu do czyszczenia kanalizacji oraz sprzedaż pojazdu o tej samej funkcji używanego przez Zamawiającego od 2016 r. 2. Krótki opis pojazdu podlegającego dostawie: a. Przebieg podwozia nie większy niż 50.000 km b. Pompa ssąca max 670 mth c. Pompa ciśnieniowa max 550 mth d. Pompa rotacyjna max 170 mth e. Przystawka odbioru mocy max 1300 mth f. Pierwsza rejestracja pojazdu nie wcześniej niż w 2024 roku 3. Krótki opis pojazdu podlegającego odkupowi: a. Przebieg podwozia 58 444 km b. Podwozie MAN TGS 6x4 z zabudową KROLL K1,0-11,0/29P,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa używanego pojazdu do czyszczenia kanalizacji oraz sprzedaż pojazdu o tej samej funkcji używanego przez Zamawiającego od 2016 r. 2. Realizacja przedmiotu zamówienia nastąpi na koszt i ryzyko Dostawcy. 3. W ramach zamówienia Dostawca zobowiązany jest dostarczyć, uruchomić i dokonać jazdy próbnej dostarczonego w wyniku niniejszego postępowania pojazdu o parametrach zgodnych z ofertą złożoną w niniejszym postępowaniu. 4. Zamawiający wymaga, aby dostarczony pojazd był kompletny i gotowy do eksploatacji, bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji. 5. Zamawiający oświadcza, że sprzedawany pojazd jest kompletny i gotowy do eksploatacji, a stan techniczny nosi normalne ślady użytkowania zgodnie z rocznikiem pojazdu, oraz gwarantuje, że pojazd posiada wymagane prawem dokumenty dopuszczające go do ruchu na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Dostawca gwarantuje, że dostarczony pojazd posiada wymagane prawem dokumenty dopuszczające go do ruchu na terenie RP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 7. Strony zobowiązują się do przeszkolenia personelu Stron z użytkowania pojazdów. 8. Oferowany przedmiot zamówienia podlegający dostawie winien spełniać wymagania prawne i techniczne zawarte w obecnie obowiązujących przepisach prawa w szczególności w: a) ustawie z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym, b) w przepisach dotyczących warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia, c) jeśli dotyczy - winien posiadać ważną homologację pojazdu skompletowanego, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 9. Lokalizacja dostawy: Miejskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o., ul. Mikołaja Kopernika 4a, 66-470 Kostrzyn nad Odrą. 10. Zamawiający wymaga dostarczenia wraz z pojazdem najpóźniej w dniu odbioru: - instrukcje obsługi dla podwozia i zabudowy, w języku polskim, - książki serwisowe dla podwozia i dla zabudowy z historią serwisów i napraw, - minimum dwa komplety kluczyków umożliwiające otwarcie i rozruch pojazdu, - wszelkie niezbędne dokumenty spełniające wymagania ustawy Prawo o ruchu drogowym, ustawy o transporcie drogowym i pokrewnych, umożliwiające rejestrację pojazdu, w tym aktualne badanie techniczne, dowód rejestracyjny, ubezpieczenie OC.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji i wznowień.