595070-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – „Usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych – w sezonie 2026/2027 i sezonie 2027/2028”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych – w sezonie 2026/2027 i sezonie 2027/2028”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: „Usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych – w sezonie 2026/2027 i sezonie 2027/2028” Przedmiotem zamówienia jest odśnieżanie oraz likwidacja śliskośći na drogach administrowanych przez ZDP w Słupsku w ramach zimowego utrzymania dróg (ZUD). Zakres zadań ZUD, minimalne wymagania sprzętowe, wraz z odcinkami obejmujących poszczególne zadania przedstawiono w załączniku nr 13. Pozostałe warunki zamówienia opisane są w projekcie umowy – załacznik nr 7 do SWZ. Drogi objęte są III, IV, V, VI standardem zimowego utrzymania. Do zwalczania śliskości Wykonawcy mogą używać materiału (piasek, sól, mieszanka) do ZUD z ZDP w Słupsku (załadunek materiału możliwy jest w Słupsku przy Obwodzie Drogowym nr 1 oraz w Główczycach – Klęcinko przy Obwodzie Drogowym nr 2 lub w przypadku zgody Zamawiającego u Wykonawcy usługi). Zastosowanie danego materiału będzie leżało w gestii ZDP. Wymaga się mieszanki piaskowo – solnej do 50%. Rozliczenie Wykonawców z wykonania usługi następować będzie na podstawie stawek godzinowych przy użyciu modułów GPS montowanych w pojazdach używanych w ZUD przez Wykonawców. Moduły na czas realizacji umowy zostaną przekazane Wykonawcom. 2. Wykonywanie usługi/usług przy ZUD w sezonie 2026/2027 oraz 2027/2028 w podziale na zadania – 46 części (wg załącznika nr 13 do SWZ), wg wezwań Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 4 do SWZ.
Interne KennungGIZ.2611.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
BeschreibungMiejsce i warunki wykonywania zadania zawarte są w w zał. nr 13 do SWZ, wykazie zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 4 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 12
LosLOT-0013
TitelZadanie nr 13
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 14
LosLOT-0015
TitelZadanie nr 15
LosLOT-0016
TitelZadanie nr 16
LosLOT-0017
TitelZadanie nr 17
LosLOT-0018
TitelZadanie nr 18
LosLOT-0019
TitelZadanie nr 19
LosLOT-0020
TitelZadanie nr 20
LosLOT-0021
TitelZadanie nr 21
LosLOT-0022
TitelZadanie nr 22
LosLOT-0023
TitelZadanie nr 23
LosLOT-0024
TitelZadanie nr 24
LosLOT-0025
TitelZadanie nr 25
LosLOT-0026
TitelZadanie nr 26
LosLOT-0027
TitelZadanie nr 27
LosLOT-0028
TitelZadanie nr 28
LosLOT-0029
TitelZadanie nr 29
LosLOT-0030
TitelZadanie nr 30
LosLOT-0031
TitelZadanie nr 31
LosLOT-0032
TitelZadanie nr 32
LosLOT-0033
TitelZadanie nr 33
LosLOT-0034
TitelZadanie nr 34
LosLOT-0035
TitelZadanie nr 35
LosLOT-0036
TitelZadanie nr 36
LosLOT-0037
TitelZadanie nr 37
LosLOT-0038
TitelZadanie nr 38
LosLOT-0039
TitelZadanie nr 39
LosLOT-0040
TitelZadanie nr 40
LosLOT-0041
TitelZadanie nr 41
LosLOT-0042
TitelZadanie nr 42
LosLOT-0043
TitelZadanie nr 43
LosLOT-0044
TitelZadanie nr 44
LosLOT-0045
TitelZadanie nr 45
LosLOT-0046
TitelZadanie nr 46