595073-2026 - Wettbewerb
Polen – Karosserien für Krankenwagen – Dostawa fabrycznie nowych ambulansów drogowych typu C w liczbie 2 szt. dla potrzeb Działu Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu - "Zakup specjalistycznego środka transportu sanitarnego (z wyposażeniem), z napędem 4x4 na potrzeby podstawowego zespołu ratownictwa medycznego"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowych ambulansów drogowych typu C w liczbie 2 szt. dla potrzeb Działu Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu - "Zakup specjalistycznego środka transportu sanitarnego (z wyposażeniem), z napędem 4x4 na potrzeby podstawowego zespołu ratownictwa medycznego"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych ambulansów drogowych typu C w liczbie 2 szt. zgodnych z normą PN-EN 1789 lub równoważną z dodatkowym wyposażeniem: zestawem noszy głównych wraz z transportem, automatyczną pompą strzykawkową, urządzeniem do bezpiecznego oczyszczania powietrza w karetce wbudowanym w pojazd lub umożliwiającym montaż w pojeździe, defibrylatorem z funkcją kardiomonitora oraz aparatem USG wraz z monitorem oraz przeprowadzenie szkolenia personelu Zamawiającego w zakresie uruchomienia i eksploatacji obsługi przedmiotu zamówienia dla potrzeb Działu Ratownictwa Medycznego WSZ w Elblągu.
Interne Kennung19/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34211200 Karosserien für Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79632000 Personalschulung, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001