2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-252/2026 Usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 SWZ. 4. Klasyfikacja wg kodu CPV: kod główny: 85141000-9 – Usługi świadczone przez personel medyczny kody pomocnicze: 85111800-8 - usługi patologiczne, 85140000-2 -różne usługi w zakresie zdrowia, 73110000-6 Usługi badawcze 5. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować wszystkie usługi niezbędne do zrealizowania przedmiotu zamówienia. 6. Ze względu na konieczność zapewnienia odpowiedniej jakości materiału biologicznego do dalszych analiz oraz kluczowy wpływ czasu transportu na zachowanie jego parametrów jakościowych, ośrodek Wykonawcy musi znajdować się w odległości nie większej niż 50 km od siedziby Zamawiającego (ul. Na Grobli 15, 50-421 Wrocław), mierzonej najkrótszą trasą przejazdu samochodem przy wykorzystaniu aplikacji Google Maps.
Interne Kennung: SZP/243-252/2026 Usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85111800 Pathologiedienste, 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen, 73110000 Forschungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SZP/243-252/2026:Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego nr SZP/243-252/2026: usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 SWZ. 4. Klasyfikacja wg kodu CPV: kod główny: 85141000-9 – Usługi świadczone przez personel medyczny kody pomocnicze: 85111800-8 - usługi patologiczne 85140000-2 -różne usługi w zakresie zdrowia 73110000-6 Usługi badawcze 5. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować wszystkie usługi niezbędne do zrealizowania przedmiotu zamówienia. 6. Ze względu na konieczność zapewnienia odpowiedniej jakości materiału biologicznego do dalszych analiz oraz kluczowy wpływ czasu transportu na zachowanie jego parametrów jakościowych, ośrodek Wykonawcy musi znajdować się w odległości nie większej niż 50 km od siedziby Zamawiającego (ul. Na Grobli 15, 50-421 Wrocław), mierzonej najkrótszą trasą przejazdu samochodem przy wykorzystaniu aplikacji Google Maps.
Interne Kennung: SZP/243-252/2026:Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego nr SZP/243-252/2026: usługa pobierania, opracowania, przygotowania i udostępnienia materiału biologicznego i danych klinicznych pochodzących od pacjentów z rakiem jelita grubego, rakiem piersi, niedrobnokomórkowym rakiem płuca i czerniakiem skóry
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste, 85111800 Pathologiedienste, 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85141000 Services provided by medical personnel
Additional classification (cpv): 85111800 Pathology services, 85140000 Miscellaneous health services, 73110000 Research services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 73110000 Research services, 85111800 Pathology services, 85140000 Miscellaneous health services