595090-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – USŁUGA SERWISU TECHNICZNEGO ROBOTA CHIRURGICZNEGO DA VINCI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA SERWISU TECHNICZNEGO ROBOTA CHIRURGICZNEGO DA VINCI
BeschreibungPostępowanie prowadzone jest przy wartości zamówienia powyżej 216 000,00 euro w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi serwisu technicznego systemu chirurgicznego da Vinci Xi o numerze seryjnym SK7199, produkcji firmy Intuitive Surgical, wraz ze stołem operacyjnym TS7000dV o numerze seryjnym 109340535. Szczegółowe zestawienie sprzętu medycznego podlegającego usłudze serwisu technicznego, którego dotyczy usługa zawiera Załącznik nr 2 do wzoru umowy stanowiący Załączniki nr 2 do SWZ. Pod pojęciem „Serwisu technicznego” Zamawiający rozumie utrzymanie w pełnej sprawności techniczno – eksploatacyjnej sprzętu medycznego objętego niniejszym zamówieniem tj.: przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych, kalibracji, konserwacji oraz regulacji wraz z niezbędnymi naprawami. Szczegółowy zakres Serwisu technicznego przedstawia Załącznik nr 9 do SWZ oraz Załącznik nr 2 do wzoru umowy, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungSzp-241/FZ– 027/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne, na podstawie art. 132 ustawy Pzp. w związku z art. 359 pkt. 1) ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia jest usługa bezpośredniej ochrony fizycznej obiektów, osób i mienia Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego 73a we Wrocławiu oraz Oddziału Zamiejscowego przy ul. Poświęckiej 8 we Wrocławiu. Szczegółowy zakres usługi został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 6 do niniejszego SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi serwisu technicznego systemu chirurgicznego da Vinci Xi o numerze seryjnym SK7199, produkcji firmy Intuitive Surgical, wraz ze stołem operacyjnym TS7000dV o numerze seryjnym 109340535. Szczegółowe zestawienie sprzętu medycznego podlegającego usłudze serwisu technicznego, którego dotyczy usługa zawiera Załącznik nr 2 do wzoru umowy stanowiący Załączniki nr 2 do SWZ. Pod pojęciem „Serwisu technicznego” Zamawiający rozumie utrzymanie w pełnej sprawności techniczno – eksploatacyjnej sprzętu medycznego objętego niniejszym zamówieniem tj.: przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych, kalibracji, konserwacji oraz regulacji wraz z niezbędnymi naprawami. Szczegółowy zakres Serwisu technicznego przedstawia Załącznik nr 9 do SWZ oraz Załącznik nr 2 do wzoru umowy, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung1.Szp-241/FZ– 027/2026
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie § 14 PRAWO OPCJI