2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz żywności specjalnego przeznaczenia medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz żywności specjalnego przeznaczenia medycznego z podziałem na 10 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2, 2a, 8, 8a, 8b do SWZ.
Interne Kennung: ZP.049.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33600000 Arzneimittel, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33141110 Verbandsmaterial, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – AMOXICILLIN
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ Szczegółowe warunki realizacji i rozliczenia zamówienia określa Załącznik nr 8 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji, w następującym zakresie: 1)opcja ilościowa – zwiększenie ilości dostaw przedmiotu Umowy o 50 % w stosunku do ilości objętej zamówieniem gwarantowanym, lub 2)opcja czasowa – przedłużenie okresu realizacji Umowy o dodatkowy okres do 6 miesięcy, niezbędny dla realizacji opcji ilościowej. 2.Zamawiający może uruchomić opcję ilościową, opcję czasową albo obie opcje łącznie w każdym czasie, stosownie do potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – ISAVUCONAZOLE
Los: LOT-0003
Titel: Część III – SZCZEPIONKI
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – NATRII ZIRCONII CYCLOSILICAS
Los: LOT-0005
Titel: Część V – DIETA TYPU PEPTAMEN
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0006
Titel: WYROBY MEDYCZNE I ZAGĘSZCZACZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ Szczegółowe warunki realizacji i rozliczenia zamówienia określa Załącznik nr 8a do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0007
Titel: Część VII - TESTY
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2b do SWZ Szczegółowe warunki realizacji i rozliczenia zamówienia określa Załącznik nr 8a do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII - OPATRUNEK TYPU HYDROFILM
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0009
Titel: Część IX - OPATRUNEK TYPU AMD
Los: LOT-0010
Titel: Część X – ŚRODKI DO MYCIA I DEZYNFEKCJI ENDOSKOPÓW
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ Szczegółowe warunki realizacji i rozliczenia zamówienia określa Załącznik nr 8b do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel