2. Verfahren
Verfahren
Titel: e-HRM- en Payrolloplossing
Beschreibung: Senzer bereid momenteel een Europese openbare aanbesteding voor de levering, implementatie, beheer, onderhoud en doorontwikkeling van een e-HRM en Payrolloplossing. Om geïnteresseerde marktpartijen tijdig te informeren, wordt deze vooraankondiging voorafgaand aan de publicatie van de aanbesteding gepubliceerd. De publicatie van de aanbesteding vindt naar verwachting plaats eerste twee weken van september via TenderNed. Bij publicatie worden het beschrijvend document en de bijbehorende aanbestedingsstukken beschikbaar gesteld. De definitieve invulling van de opdracht, de procedure, de planning en de contractvoorwaarden worden uitsluitend vastgesteld in deze aanbestedingsstukken. Aan deze vooraankondiging kunnen geen rechten worden ontleend. €3.715.000, - (gehele looptijd, inclusief herzieningsclausule)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: e-HRM- en Payrolloplossing
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información, 72260000 Servicios relacionados con el software, 79211110 Servicios de gestión de nóminas