See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění města Hulín
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je flotilové pojištění vozidel a skupinové úrazové pojištění města Hulín a jeho organizací, a to s účinností 4 roky s možností automatické prolongace, resp. 3 roky v případě pojištění kybernetických rizik.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Flotilové pojištění vozidel
Beschreibung: Flotilové pojištění vozidel města Hulín
Interne Kennung: Část 1 - flotila
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - budoucí úprava seznamu pojištěných vozidel pro zohlednění nově pořízených nebo naopak vyřazených vozidel; - rozšíření rozsahu krytí (nová pojistná nebezpečí, navýšení stávajících limitů, zahrnutí dosud nepojištěných doložek apod.).
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Pojištění kybernetických rizik
Beschreibung: Pojištění kybernetických rizik města Hulín
Interne Kennung: Část 3: kybernetická rizika
Beschreibung der Optionen: - rozšíření rozsahu krytí (nová pojistná nebezpečí, navýšení stávajících limitů, zahrnutí dosud nepojištěných doložek apod.).
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Skupinové úrazové pojištění
Beschreibung: Skupinové úrazové pojištění města Hulín
Interne Kennung: Část 2 - úraz
Haupteinstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
Beschreibung der Optionen: -rozšíření rozsahu krytí (nová pojistná nebezpečí, navýšení stávajících limitů, zahrnutí dosud nepojištěných doložek apod.).