595117-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Gartenbau – Letnie i zimowe utrzymanie porządku i czystości na terenach miejskich zlokalizowanych w Częstochowie wraz z pielęgnacją zieleni
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLetnie i zimowe utrzymanie porządku i czystości na terenach miejskich zlokalizowanych w Częstochowie wraz z pielęgnacją zieleni
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje czynności związane z utrzymaniem porządku i czystości, utrzymaniem zimowym oraz pielęgnacją zieleni na terenach miejskich zlokalizowanych w Częstochowie. Przedmiot zamówienia został określony i opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Dokumenty postępowania dostępne są pod adresem : https://ezamowienia.gov.pl/mp­-client/search/list/ocds­148610-­105b3360-­c269-­493f­-8269­-c6cddb9092cc UWAGA : CZĘŚĆ III - REJON III PÓŁNOC realizowana przez Centrum Usług Komunalnych w Częstochowie
Interne KennungCUL-ZPI.2600.1.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ I - REJON I CENTRUM
BeschreibungUtrzymanie porządku i czystości oraz utrzymanie zimowe na terenach miejskich zlokalizowanych w Częstochowie Pielęgnacja zieleni na terenach miejskich zlokalizowanych w Częstochowie
Interne KennungCUK-ZPI.2600.1.1.2025 CZĘŚĆ I - REJON I CENTRUM
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 90511300 Müllsammlung
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ II - REJON II TYSIĄCLECIE
Interne KennungCUK-ZPI.2600.1.1.2025 CZĘŚĆ II - REJON II TYSIĄCLECIE
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ IV - REJON IV GRABÓWKA
Interne KennungCUK-ZPI.2600.1.1.2025 CZĘŚĆ IV - REJON IV GRABÓWKA
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ V - REJON V MIRÓW
Interne KennungCUK-ZPI.2600.1.1.2025 CZĘŚĆ V - REJON V MIRÓW
LosLOT-0005
TitelCZĘŚĆ VI- REJON VI RAKÓW
Interne KennungCUK-ZPI.2600.1.1.2025 CZĘŚĆ VI- REJON VI RAKÓW
LosLOT-0006
TitelCZĘŚĆ VII- REJON VII PARKI
Interne KennungCUK-ZPI.2600.1.1.2025 CZĘŚĆ VII- REJON VII PARKI
LosLOT-0007
TitelCZĘŚĆ VIII- REJON VIII DK-1
Interne KennungCUK-ZPI.2600.1.1.2025 CZĘŚĆ VIII- REJON VIII DK-1