595118-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Sukcesywne dostawy testów diagnostycznych wykorzystujących metodę Multiplex PCR wraz z dzierżawą automatycznego systemu do szybkiej diagnostyki molekularnej Multiplex PCR i jego wyposażeniem to jest: UPS oraz drukarką, pełnym serwisem oraz podłączeniem go do systemu LIS w Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy testów diagnostycznych wykorzystujących metodę Multiplex PCR wraz z dzierżawą automatycznego systemu do szybkiej diagnostyki molekularnej Multiplex PCR i jego wyposażeniem to jest: UPS oraz drukarką, pełnym serwisem oraz podłączeniem go do systemu LIS w Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
BeschreibungSukcesywne dostawy testów diagnostycznych wykorzystujących metodę Multiplex PCR wraz z dzierżawą automatycznego systemu do szybkiej diagnostyki molekularnej Multiplex PCR i jego wyposażeniem to jest: UPS oraz drukarką, pełnym serwisem oraz podłączeniem go do systemu LIS w Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Interne Kennung37/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensStosownie do art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp termin składania ofert może zostać skrócony do 15 dni, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZadanie 1