595124-2026 - Wettbewerb
Polen – Fernseh- und audiovisuelle Geräte – Dostawa obiektywów z akcesoriami i kamer kompaktowych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa obiektywów z akcesoriami i kamer kompaktowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa obiektywów z akcesoriami i kamer kompaktowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania dla danej części zamówienia zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy (wspólnych dla każdej części zamówienia) stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungZP/TITT/48/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651100 Objektive für Fotokameras, 32240000 Fernsehkameras
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa obiektywu tele
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa obiektywu tele z akcesoriami i statywem.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelDostawa obiektywu długoogniskowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa obiektywu długoogniskowego
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelDostawa teleobiektywów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa teleobiektywów
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelDostawa obiektywów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa obiektywów tele - zoom
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelDostawa wielozadaniowych kamer kompaktowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wielozadaniowych kamer kompaktowych.
Interne KennungCzęść 5