595131-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Zakup i dostawa odczynników laboratoryjnych, materiałów zużywalnych oraz dzierżawa sprzętu laboratoryjnego z zakresu serologii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa odczynników laboratoryjnych, materiałów zużywalnych oraz dzierżawa sprzętu laboratoryjnego z zakresu serologii
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa odczynników laboratoryjnych i materiałów zużywalnych oraz dzierżawa sprzęt laboratoryjnego z zakresu serologii. 2. Szczegółowy zakres asortymentowy (formularz asortymentowo-cenowy) i ilościowy znajduje się w załącznikach nr 2 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 2a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – parametry graniczne dla odczynników.
Interne KennungZPU/53/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenszgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, tj. terminy składania ofert i wniosków o wyjaśnienia treści SWZ są skrócone. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z potrzeby zabezpieczenia ciągłości pracy Laboratorium Szpitalnego (pilnej potrzeby zawarcia nowej umowy na dostawy asortymentu objętego przedmiotem niniejszego postępowania)
Zentrale Elemente des VerfahrensInformacja dotycząca przedmiotowych środków dowodowych: 1. Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 2. Przedmiotowe środki dowodowe Wykonawcy zobowiązani są złożyć wraz z ofertą. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: dokumenty, materiały firmowe, instrukcje obsługi, materiały informacyjne dotyczące przedmiotu zamówienia (np. ulotki (instrukcje), katalogi, specyfikacja techniczna, informacja od producenta, informacja dla użytkownika lub inne materiały) potwierdzające wymagane przez Zamawiającego parametry i cechy, wskazane przez Zamawiającego w SWZ - załącznik nr 2 do SWZ. 3. Przedmiotowe środki dowodowe, wskazane w ust. 2, składa się wraz z ofertą w formie elektronicznej – podpisane elektronicznym podpisem kwalifikowanym. 4. Materiały informacyjne i wymagane dokumenty składa się wraz z ofertą w formie elektronicznej – podpisane elektronicznym podpisem kwalifikowanym. Informacja dotycząca zawartości oferty: 1. Ofertę sporządza się na formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wraz z ofertą (tj. formularzem ofertowym – zgodnym z wzorem określonym w załączniku nr 1 do SWZ) Wykonawca zobowiązany jest złożyć: 1) formularz asortymentowo-cenowym, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ; 2) formularz opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2a do SWZ; 3) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ; 4) oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia, o których mowa w Rozdziale XI ust. 1 pkt 3 i 4 oraz Rozdziale XI ust. 4 i 5 SWZ, którego wzór stanowi załącznik nr 3a do SWZ; 5) (jeśli dotyczy) oświadczenie sankcyjne podmiotu udostępniającego - oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia, o których mowa w Rozdziale XI ust. 1 pkt 3 i 4 oraz Rozdziale XI ust. 4 i 5 SWZ, którego wzór stanowi załącznik nr 3b do SWZ (w przypadku, gdy Wykonawca powołuje się na zasoby innego podmiotu); 6) dokument lub dokumenty (w tym pełnomocnictwo lub pełnomocnictwa), z których wynika prawo do podpisania oferty, oświadczeń i innych dokumentów składanych wraz z ofertą, o ile nie wynika ono z dokumentów rejestrowych (np.: KRS/CEIDG); 7) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (w przypadku, gdy ofertę składają Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie); 8) uzasadnienie utajnienia części oferty (formularzy, dokumentów, oświadczeń), przy czym uzasadnienie będzie w całości jawne (jeśli dotyczy); 9) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy (jeśli dotyczy). 10) przedmiotowe środki dowodowe wskazane w Rozdz. XIII ust. 2 do SWZ. Pozostałe informacje określono w dokumentach zamówienia - Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami. W przypadku rozbieżności między Ogłoszeniem i SWZ pierwszeństwo w stosowaniu mają postanowienia SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001