See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige overeenkomst (60 maanden) voor de huur van twee grootformaat kleurendrukmachines, twee geautomatiseerde snijtafels en vier bijhorende workstations, gekoppeld aan een omnium onderhoudscontract, incluis de levering van verbruiksartikelen, wisselstukken en accessoires.
Beschreibung: Dit dossier beoogt de huur van twee grootformaat kleurendrukmachines, twee geautomatiseerde snijtafels en vier bijhorende workstations, gekoppeld aan een omnium onderhoudscontract, incluis de levering van verbruiksartikelen, wisselstukken en accessoires.
Interne Kennung: MRMP-S/AD nr. 25SD405
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MRMP-S/AD nr. 25SD405 - 1
Beschreibung: Huur van twee grootformaat kleurendrukmachines, twee geautomatiseerde snijtafels en vier bijhorende workstations, gekoppeld aan een omnium onderhoudscontract, incluis de levering van verbruiksartikelen, wisselstukken en accessoires.
Interne Kennung: 1