2. Verfahren
Verfahren
Titel: Održavanje trafostanica i pripadne NN i SN kabelske mreže
Beschreibung: Predmet nabave je održavanje trafostanica i pripadne NN i SN kabelske mreže
Interne Kennung: 105/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je održavanje trafostanica i pripadne NN i SN kabelske mreže. Predmetna nabava uključuje usluge održavanja te redovne i interventnne zahvate na srednjenaponskim (SN) trafostanicama prijenosnog omjera 10(20)/0,4 kV te pripadajućoj srednjenaponskoj i niskonaponskoj kabelskoj mreži na području koje se nalazi pod upravljanjem Lučke uprave Rijeka (Bazen Rijeka, Bazen Bakar i Bazen Raša). Održavanje i interventni zahvati vršit će se na 24 trafostanice, uključujući pripadajuća SN rasklopna postrojenja, energetske transformatore, NN razvodna postrojenja te pripadajuće kabelske vodove, radi osiguranja tehničke ispravnosti i sigurnog pogona elektroenergetskih postrojenja. Održavanje uključuje preventivne i korektivne zahvate, otklanjanje kvarova, zamjenu dotrajale opreme te manje rekonstrukcije i sanacije postrojenja, a izvest će se sukladno važećim tehničkim propisima i pravilima struke, u skladu s Elaboratom postojećeg stanja SN elektroenergetske mreže 10 kV lučkog područja luke Rijeka (Bazen Rijeka, Bazen Bakar i Bazen Raša), izrađenom od strane DeuSol d.o.o. (oznaka ED25071) iz lipnja 2025. godine, projektant Mihael Škrabalo, mag. ing. el..