See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach będących w zasobie OR AMW w Poznaniu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach będących w zasobie OR AMW w Poznaniu. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 428572-2026
Interne Kennung: BP-DZP.2610.85.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach: m. Leszno, ul. Strzelecka 7 ABC
Beschreibung: Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach: m. Leszno, ul. Strzelecka 7 ABC . Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: 1 część zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach: m. Poznań, ul. Głuszyna 232; m. Poznań, ul. Cześnikowska 3
Beschreibung: Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach: m. Poznań, ul. Głuszyna 232; m. Poznań, ul. Cześnikowska 3. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: 2 część zamówienia