2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instandhouding MCC's en vermogensschakelaars
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op het preventief, correctief onderhoud en waar nodig vervanging van vermogensschakelaars en het preventief en correctief onderhoud aan MCC’s binnen het areaal van de aanbestede dienst zoals bijvoorbeeld RWZI’s, rioolgemalen, persstations, oppervlaktegemalen, sluizen en utiliteitgebouwen. Het eerste deel van de opdracht omvat een inventarisatie van de merken waarbij direct een vlamboogberekening dient te worden uitgevoerd. Aan de hand van de inventarisatie stelt opdrachtnemer een onderhoudsplanning op. Deel twee van de opdracht omvat het inspecteren en onderhouden van de vermogensschakelaars en de MCC’s. De geraamde duur is 60 maanden, met optie tot 5 x 12 maanden verlenging.
Interne Kennung: 1029485
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de opdracht. Vijfmaal met 12 maanden.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 1029485
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50532000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria eléctrica, aparatos y equipo asociado
Clasificación adicional (cpv): 50711000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos de edificios, 71314100 Servicios de electricidad
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: