595182-2026 - Ergebnis
Ungarn – Entwicklung von Statistiksoftware – KAR-ITER rendszer támogatása és továbbfejlesztése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KAR-ITER rendszer támogatása és továbbfejlesztése
Beschreibung: Ajánlattevő feladata a Magyar Nemzeti Bank KAR-ITER rendszerének (Rendszer) üzemeltetési támogatása és szoftverfejlesztési támogatása. KAR- ITER üzemeltetési támogatás: 60 hónap KAR -ITER szoftverfejlesztési támogatás: 64 000 emberóra, amelyből 46 000 óra fix és 18 000 óra opció
Vorherige Bekanntmachung: 265933-2026
Interne Kennung: EKR000609322026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Legalacsonyabb öszegű ellenszolgáltatás
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212463 Entwicklung von Statistiksoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ajánlattevő feladata a Magyar Nemzeti Bank több mint 300 fő felhasználóval rendelkező KAR-ITER rendszerének (Rendszer) üzemeltetési és szoftverfejlesztési támogatása. KAR- ITER üzemeltetési támogatás: 60 hónap KAR -ITER szoftverfejlesztési támogatás: 64 000 emberóra, amelyből 46 000 óra fix és 18 000 óra opció 1. A Rendszer üzemeltetési támogatása során a következő feladatokat kell végrehajtani: a. A rendszer folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása az ezt lehetővé tevő szoft-ververzió rendelkezésre bocsátásával, b. incidenskezelés teszt és éles konfiguráció esetében, c. problémakezelés teszt és éles konfiguráció esetében, d. eseti jellegű karbantartási feladatok teszt és éles konfiguráció esetén (log-elemzés, teljesítménymérés, teljesítményoptimalizálás, mentésekben, archiválásokban és visz-szatöltésekben, telepítésekben való közreműködés), e. szakértői erőforrás biztosítása szoftverjavításhoz és egyéb a Rendszer működéshez kapcsolódó IT szakmai konzultációhoz, f. az MNB által használt Uipath teszteléstámogató rendszeren futtatható tesztesetek üzemeltetési támogatása 2. A Rendszer szoftverfejlesztési támogatása során a következő feladatokat kell végrehajtani többek között .NET Core 8 verziójának és MS SQL ismeretével: a. Meglévő funkciók módosítására irányuló igények vagy új igények felmérése, tervezé-se, fejlesztése, tesztelésének és üzembe helyezésének támogatása, migráció támoga-tása. b. Ajánlatkérő belső előírásainak történő megfeleléshez szükséges dokumentumok, va-lamint a tervezésekhez, fejlesztésekhez, tesztelésekhez, esetleges migrációkhoz, te-lepítésekhez, és üzemeltetéshez, használathoz szükséges dokumentumok elkészítése és aktualizálása. c. az MNB által használt UiPath teszteléstámogató rendszeren futtatható tesztesetek el-készítése és átadása regressziós vagy funkcionális tesztek támogatására.
Interne Kennung: EKR000609322026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: KAR -ITER szoftverfejlesztési támogatás keretében 18 000 óra opció biztosítása a szerződés időszaka alatt.