595184-2026 - Ergebnis
Lettland – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Oftalmoloģijas medicīnisko materiālu iegāde
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oftalmoloģijas medicīnisko materiālu iegāde
Beschreibung: Oftalmoloģijas medicīnisko materiālu iegāde
Interne Kennung: VS 2026/17
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vekseļi acu ķirurģijai
Los: LOT-0002
Titel: Fakoemulsifikācijas komplekti
Los: LOT-0003
Titel: Kārtridži intraokulāro lēcu ievadīšanai
Los: LOT-0004
Titel: Mikroķirurģiskie skalpeļi liektie
Los: LOT-0005
Titel: Mugurējās kameras salokāmā viendaļīgā intraokulārā lēca
Los: LOT-0006
Titel: Mugurējās kameras salokāmā viendaļīgā intraokulārā lēca (iepriekš ielādēta inžektorā)
Los: LOT-0007
Titel: Balansēts sāļu šķīdums kataraktas ķirurģijai
Los: LOT-0008
Titel: Trypan blue oftalmoloģiskais šķīdums kataraktas ķirurģijai
Los: LOT-0009
Titel: Gredzens lēcas kapsulas iestiepšanai kataraktas ķirurģijai
Los: LOT-0010
Titel: Viskoelastiskais materiāls kataraktas ķirurģijai
Los: LOT-0011
Titel: Viskoelastiskais materiāls kataraktas ķirurģijai, dabīgas izcelsmes
Los: LOT-0012
Titel: Iris retraktori zīlītes paplašināšanai kataraktas operācijās
Los: LOT-0013
Titel: Kanulas asaru ceļu skalošanai
Los: LOT-0014
Titel: Vienreizējās proves-adatiņas I-care /IC100/ tonometram (garums. 4.0cm)
Los: LOT-0015
Titel: Diagnostiskie materiāli
Los: LOT-0016
Titel: Diagnostiskie materiāli _1
Los: LOT-0017
Titel: Līdzeklis zīlītes paplašināšanai
Los: LOT-0018
Titel: Līdzeklis zīlītes sašaurināšanai