2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Rozprza
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Rozprza. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych: 1) zmieszanych (niesegregowanych i pozostałych po segregacji) w ilości 1225,28 Mg; 2) segregowanych w ilości 848,04 Mg w tym: a) szkło w ilości 286,48 Mg; b) tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe, opakowania z metali w ilości 364,68 Mg; c) papier w ilości 63,68 Mg; d) odpady biodegradowalne w ilości 133,20 Mg. Wskazane ilości odpadów są podane jedynie pomocniczo w celu ułatwienia Wykonawcom wyceny zamówienia. Zamawiający przewiduje w związku z wejściem w życie przepisów związanych z uruchomieniem systemu kaucyjnego zmniejszenie w okresie na jaki udzielone jest zamówienie następujących frakcji odpadów komunalnych: - butelki jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych na napoje o pojemności do 3 litrów, włącznie z ich zakrętkami i wieczkami z tworzyw sztucznych, z wyłączeniem szklanych lub metalowych butelek na napoje, których zakrętki i wieczka są wykonane z tworzyw sztucznych, - puszki metalowe o pojemności do 1 litra, - butelki szklane wielokrotnego użytku o pojemności do 1,5 litra. Zamawiający, w związku z zastrzeżeniem powyżej, zastrzega sobie możliwość zmniejszenia zamówienia nie więcej niż 30 % w stosunku do ilości wszystkich odpadów wskazanych w SWZ.
Interne Kennung: IZP.271.1.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001