2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Przeworsk i transporcie do zagospodarowania oraz zagospodarowania części odpadów w roku 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Przeworsk i transporcie do zagospodarowania odebranych odpadów oraz zagospodarowania części odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o których mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r, o utrzymaniu czystości i porządku w gminach ( Dz. U. z 2021 r., poz. 888 z późn. zm. ) wskazanych w pkt. 2 Opisu Przedmiotu Zamówienia od 1 stycznia 2024 roku do 31 grudnia 2024 roku. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w całym okresie realizacji zamówienia odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i transport do zagospodarowania do instalacji: 1) zmieszanych odpadów komunalnych , 2) odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny: a) szkło bezbarwne i kolorowe; b) papier; c) metale i tworzywa sztuczne; d) bioodpady; e) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; f) odpady wielkogabarytowe ; g) popioły; h) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwach domowych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek. 3. Przyjmowanie do PSZOK ( Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych ) odpadów komunalnych i przekazanie do sortowni odpadów komunalnych w celu ich zagospodarowania. W Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych odbierane będą następujące odpady zebrane selektywnie dostarczone przez właścicieli nieruchomości: 1) szkło, 2) papier, 3) metale i tworzywa sztuczne, 4) bioodpady, rozdrobnione gałęzie drzew i krzewów, 5) odzież i tekstylia, 6) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, 7) odpady wielkogabarytowe, 8) odpady budowlane i rozbiórkowe powstałe w wyniku remontów w gospodarstwach domowych, wykonywane we własnym zakresie przez właścicieli nieruchomości, 9) szkło okienne, 10) zużyte opony, 11) popioły, 12) styropiany budowlane i opakowaniowe, 13) odpady niebezpieczne powstające w gospodarstwach domowych w szczególności: a) przeterminowane leki i chemikalia, b) zużyte baterie i akumulatory , c) farby, kleje, rozpuszczalniki, lakiery, oleje odpadowe oraz opakowania po tych substancjach, d) środki ochrony roślin, środki czyszczące, żywice, środki do konserwacji drewna oraz opakowania po tych substancjach, e) lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć w tym termometry rtęciowe, f) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwach domowych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek. Szczegółowy opis zamówieni zawiera zał. nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 691950-2023
Interne Kennung: ROIX.271.11.23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Przeworsk, transporcie do zagospodarowania oraz zagospodarowanie części odpadów w roku 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Przeworsk i transporcie do zagospodarowania odebranych odpadów oraz zagospodarowania części odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ROIX.271.11.2023