2. Verfahren
Verfahren
Titel: Slokas NAI pārbūve. Būvprojekta izstrāde un būvdarbi
Beschreibung: Iepirkuma priekšmets ir Slokas notekūdeņu attīrīšanas iekārtu pārbūve darbības efektivitātes paaugstināšanai. Darbi ietver projektēšanu, būvdarbus un to pārbaudes, autoruzraudzību un defektu novēršanu. Būvniecība paredzēta atbilstoši zematslēgas līguma nosacījumiem - Starptautiskās Inženierkonsultantu Federācijas (FIDIC) "Iekārtu piegādes un projektēšanas būvniecības darbu līguma noteikumi elektriskajiem un mehāniskajiem darbiem, būvniecības un inženierdarbiem, kuru projektēšanu veic uzņēmējs", 1999. gada redakcija (FIDIC Dzeltenā grāmata), saskaņā ar tehnisko specifikāciju (A pielikums)
Interne Kennung: JŪ 2025/04 INV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252000 Bauarbeiten für Klär-, Reinigungs- und Müllverbrennungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000