2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sól paszowa
Beschreibung: Sól paszowa. Wielkość zamówienia 5000 kg (w opakowaniach 25 kg). Masa całkowita palety z workami - max.1000 kg. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung: 160/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15872400 Salz
5. Los
Los: LOT-0001