595215-2026 - Auftragsänderung
Polen – Bauarbeiten – Budowa szkoły podstawowej oraz ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa szkoły podstawowej oraz ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Budowa szkoły podstawowej oraz ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku”. 2. Zamówienie obejmuje dwa zakresy: - Zakres nr 1: Budowa obiektu szkolnego przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku (I przedmiot odbioru); - Zakres nr 2: Budowa ciągu pieszo-jezdnego przy ul. Morenowe Wzgórze (II przedmiot odbioru). 3. Zakres nr 1: Budowa obiektu szkolnego przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku (I przedmiot odbioru), obejmuje w szczególności: 1) Przygotowanie placu i zaplecza budowy, w tym: - ogrodzenie terenu, - urządzenie zaplecza budowy, - przyłączenie mediów na czas budowy, - opracowanie Planu BIOZ, - opracowanie organizacji ruchu na czas budowy, 2) Wycinki drzew i krzewów, zabezpieczenie drzew przewidzianych do zachowania, 3) Niwelacje terenu, 4) Geodezyjne wytyczenie obiektów, 5) Roboty ziemne, 6) Roboty budowlano-montażowe, obejmujące wykonanie: - budynku szkoły, - zbiornika retencyjnego na wody opadowe, - miejsca gromadzenia odpadów stałych (wiaty śmietnikowej), - obiektów sportowych wraz z wyposażeniem: boisko (z piłkochwytami, bramki, słupki do siatkówki, kosze do koszykówki), bieżnia, - placu zabaw dla dzieci wraz z wyposażeniem, - obiektów małej architektury (stojaki rowerowe, kosze na śmieci, ławki), - murów oporowych, - ogrodzenia terenu, 7) Roboty wykończeniowe zewnętrzne i wewnętrzne, 8) Dostawę i montaż stałego wyposażenia wewnętrznego realizowanych obiektów: - wyposażenia węzłów sanitarnych (biały montaż, armatura, lustra, uchwyty dla niepełnosprawnych, przybory mocowane do ścian), - wyposażenie AGD i meblowe zaplecza kuchennego (pom. porcjowania, wydawania posiłków, zmywalnia, dostawy, pom. porządkowe), - wyposażenie sali gimnastycznej (bramki, słupki i siatka do siatkówki, absorber ścienny, kosze do koszykówki, drabinki, itd.), - elementy aranżacji wnętrz trwale związane z budynkiem, takie jak: osłony grzejnikowe, lekkie ścianki w pomieszczeniach sanitarnych, - dygestorium, 9) Roboty instalacyjne, w zakresie wykonania: - instalacji zewnętrznych: elektroenergetycznej, oświetlenia terenu, teletechnicznej, wodociągowej, instalacji „wody szarej”, instalacji gazowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, - przyłącza wodociągowego i przyłącza kanalizacji sanitarnej (przyłącza: gazowe, elektroenergetyczne i teletechniczne zostaną wybudowane przez gestorów sieci/ dostawców usług na podstawie zawartych umów), - instalacji wewnętrznych: wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, „wody szarej”, centralnego ogrzewania (kocioł gazowy), wentylacji mechanicznej, elektrycznej, fotowoltaicznej, teletechnicznej, odgromowej, teletechnicznej, hydrantowej p. poż., kanalizacji deszczowej, 10) Roboty w zakresie utwardzenia gruntu, obejmujące wykonanie: - utwardzonych dojść i dojazdów, - drogi pożarowej, - miejsc parkingowych dla samochodów i rowerów (wyposażonych w stojaki), 11) Roboty w zakresie urządzonych terenów zielonych, obejmujące: - nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych, - założenie trawników, - pielęgnację zieleni: drzew i krzewów, trawników, 12) Sporządzenie dokumentacji powykonawczej, 13) Uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. 4. Zakres nr 2: Budowa ciągu pieszo-jezdnego przy ul. Morenowe Wzgórze (II przedmiot odbioru), obejmuje w szczególności: 1) budowę ciągu pieszego wraz z infrastrukturą towarzyszącą od ul. Morenowe Wzgórze do nowoprojektowanej drogi (dz. 67/18, obr. 050) oraz 2) budowę ciągu pieszego i drogi dla rowerów wraz z infrastrukturą towarzyszącą od nowoprojektowanej drogi (dz. 67/18, obr. 050) do drogi prowadzącej do przepompowni ścieków mającej dojazd z ul. Kraśnięta. 5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załączniki nr 8.1 do SWZ dla Zakresu nr 1 i 8.2 do SWZ dla Zakresu nr 2. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung27/BZP-U.510.27.2024/KB
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45214210 Bau von Grundschulen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Budowa szkoły podstawowej oraz ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku”. 2. Zamówienie obejmuje dwa zakresy: - Zakres nr 1: Budowa obiektu szkolnego przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku (I przedmiot odbioru); - Zakres nr 2: Budowa ciągu pieszo-jezdnego przy ul. Morenowe Wzgórze (II przedmiot odbioru). 3. Zakres nr 1: Budowa obiektu szkolnego przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku (I przedmiot odbioru), obejmuje w szczególności: 1) Przygotowanie placu i zaplecza budowy, w tym: - ogrodzenie terenu, - urządzenie zaplecza budowy, - przyłączenie mediów na czas budowy, - opracowanie Planu BIOZ, - opracowanie organizacji ruchu na czas budowy, 2) Wycinki drzew i krzewów, zabezpieczenie drzew przewidzianych do zachowania, 3) Niwelacje terenu, 4) Geodezyjne wytyczenie obiektów, 5) Roboty ziemne, 6) Roboty budowlano-montażowe, obejmujące wykonanie: - budynku szkoły, - zbiornika retencyjnego na wody opadowe, - miejsca gromadzenia odpadów stałych (wiaty śmietnikowej), - obiektów sportowych wraz z wyposażeniem: boisko (z piłkochwytami, bramki, słupki do siatkówki, kosze do koszykówki), bieżnia, - placu zabaw dla dzieci wraz z wyposażeniem, - obiektów małej architektury (stojaki rowerowe, kosze na śmieci, ławki), - murów oporowych, - ogrodzenia terenu, 7) Roboty wykończeniowe zewnętrzne i wewnętrzne, 8) Dostawę i montaż stałego wyposażenia wewnętrznego realizowanych obiektów: - wyposażenia węzłów sanitarnych (biały montaż, armatura, lustra, uchwyty dla niepełnosprawnych, przybory mocowane do ścian), - wyposażenie AGD i meblowe zaplecza kuchennego (pom. porcjowania, wydawania posiłków, zmywalnia, dostawy, pom. porządkowe), - wyposażenie sali gimnastycznej (bramki, słupki i siatka do siatkówki, absorber ścienny, kosze do koszykówki, drabinki, itd.), - elementy aranżacji wnętrz trwale związane z budynkiem, takie jak: osłony grzejnikowe, lekkie ścianki w pomieszczeniach sanitarnych, - dygestorium, 9) Roboty instalacyjne, w zakresie wykonania: - instalacji zewnętrznych: elektroenergetycznej, oświetlenia terenu, teletechnicznej, wodociągowej, instalacji „wody szarej”, instalacji gazowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, - przyłącza wodociągowego i przyłącza kanalizacji sanitarnej (przyłącza: gazowe, elektroenergetyczne i teletechniczne zostaną wybudowane przez gestorów sieci/ dostawców usług na podstawie zawartych umów), - instalacji wewnętrznych: wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, „wody szarej”, centralnego ogrzewania (kocioł gazowy), wentylacji mechanicznej, elektrycznej, fotowoltaicznej, teletechnicznej, odgromowej, teletechnicznej, hydrantowej p. poż., kanalizacji deszczowej, 10) Roboty w zakresie utwardzenia gruntu, obejmujące wykonanie: - utwardzonych dojść i dojazdów, - drogi pożarowej, - miejsc parkingowych dla samochodów i rowerów (wyposażonych w stojaki), 11) Roboty w zakresie urządzonych terenów zielonych, obejmujące: - nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych, - założenie trawników, - pielęgnację zieleni: drzew i krzewów, trawników, 12) Sporządzenie dokumentacji powykonawczej, 13) Uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. 4. Zakres nr 2: Budowa ciągu pieszo-jezdnego przy ul. Morenowe Wzgórze (II przedmiot odbioru), obejmuje w szczególności: 1) budowę ciągu pieszego wraz z infrastrukturą towarzyszącą od ul. Morenowe Wzgórze do nowoprojektowanej drogi (dz. 67/18, obr. 050) oraz 2) budowę ciągu pieszego i drogi dla rowerów wraz z infrastrukturą towarzyszącą od nowoprojektowanej drogi (dz. 67/18, obr. 050) do drogi prowadzącej do przepompowni ścieków mającej dojazd z ul. Kraśnięta 5. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załączniki nr 8.1 do SWZ dla Zakresu nr 1 i 8.2 do SWZ dla Zakresu nr 2. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 9 do SWZ.