2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svoz komunálního a separovaného odpadu ve Vamberku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky zakázky jsou služby spojené se sběrem, svozem a tříděním odpadů, plastů, skla a papíru pro město Vamberk v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména v souladu se zákonem č. 185/2001 Sb., ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o odpadech“).
Interne Kennung: Odpady/Vamberk
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spojené se sběrem, svozem a tříděním odpadů, plastů, skla a papíru pro město Vamberk v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména v souladu se zákonem č. 185/2001 Sb., ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o odpadech“).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující změny závazku ze Smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem: • pokud dojde k takovému rozšíření plnění, které z důvodu dodržení technologických postupů bude vyžadovat prodloužení doby pro dokončení díla, dojde k prodloužení doby pro dokončení díla o dobu nezbytně nutnou. • v případě změny zahájení doby plnění z důvodu ležícího na straně zadavatele (zejména oddálení zveřejnění výzvy k předložení žádosti o dotaci ze strany SFPI) se posunuje i termín dokončení a protokolárního předání a převzetí předmětu veřejné zakázky, avšak doba provádění díla v kalendářních dnech zůstane nezměněna. Z těchto důvodů si zadavatel vyhrazuje právo na jednostrannou změnu předpokládaného termínu zahájení doby plnění a vybraný dodavatel je povinen na tento požadavek zadavatele bezpodmínečně a bez dalších požadavků, zejména na úpravy rozsahu předmětu veřejné zakázky a ceny, přistoupit, není-li dále uvedeno jinak