595230-2026 - Ergebnis
Rumänien – Bankdienstleistungen – Servicii de plată pentru încasarea de venituri ale bugetului general consolidat și a altor sume pentru care prevederile legale în vigoare reglementează achitarea prin intermediul terminalelor POS instalate la unitățile Trezoreriei Statului din regiunea București
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de plată pentru încasarea de venituri ale bugetului general consolidat și a altor sume pentru care prevederile legale în vigoare reglementează achitarea prin intermediul terminalelor POS instalate la unitățile Trezoreriei Statului din regiunea București
Beschreibung: Servicii de plată pentru încasarea de venituri ale bugetului general consolidat și a altor sume pentru care prevederile legale în vigoare reglementează achitarea prin intermediul terminalelor POS instalate la unitățile Trezoreriei Statului din regiunea București Termenul pana la care pot fi solicitate clarificari este de 18 zile inaninte de data limita de depunere a ofertelor/ candidadturilor. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11 -a zi inainte de data depunerii ofertelor , printr-un raspuns consolidat.
Interne Kennung: 11.4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de plată pentru încasarea de venituri ale bugetului general consolidat și a altor sume pentru care prevederile legale în vigoare reglementează achitarea prin intermediul terminalelor POS instalate la unitățile Trezoreriei Statului din regiunea București Valoarea totala estimata a tranzactiilor care se vor efectua prin POS pe perioada acordului cadru de 3 ani la care se va aplica comisionul ofertat este de 1.816.574.157 lei. Frecventa contractelor subsecvente ce urmeaza a fi atribuite va fi de un an, valoarea celui mai mic contract subsecvent va fi de 650.000 lei, iar valoarea celui mai mare contract subsecvent va fi de 750.000 lei.
Interne Kennung: 1