595232-2025 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – Zakup wyposażenia pracowni oraz zakup pomocy dydaktycznych dla: SP Czarne, SP Zaduszniki i SP Wielgie w związku z realizacją projektu pn.: „Kształcenie ogólne w placówkach oświatowych na terenie gminy Wielgie”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wyposażenia pracowni oraz zakup pomocy dydaktycznych dla: SP Czarne, SP Zaduszniki i SP Wielgie w związku z realizacją projektu pn.: „Kształcenie ogólne w placówkach oświatowych na terenie gminy Wielgie”
BeschreibungZakup wyposażenia pracowni oraz zakup pomocy dydaktycznych dla: SP Czarne, SP Zaduszniki i SP Wielgie opisanego w załączniku nr 10 do SWZ wskazującego minimalne parametry.
Interne KennungGSR.271.10.2025.KG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakup wyposażenia pracowni oraz zakup pomocy dydaktycznych dla: SP Czarne, SP Zaduszniki i SP Wielgie opisanego w załączniku nr 10 do SWZ wskazującego minimalne parametry 1 Podłoga interaktywna TYP 1 ­ 1,00 2 Podłoga interaktywna TYP 2 ­ 1,00 3 Oprogramowanie podłogi interaktywnej ­ 1,00 4 Oprogramowanie wspomagające rozwój kompetencji emocjonalnych i społecznych­1,00 5 Oprogramowanie do nauki matematyki na etapie wczesnoszkolnym­ 1,00 6 Oprogramowanie wspomagające terapię dysleksji­1,00 7 Krzesło ­2,00 8 Biurko ­1,00 9 Stół z krzesłami ­ 1,00 10 Szafka z pojemnikiem ­3,00 11 Lustro TYP 1­1,00 12 Dywan okrągły­1,00 13 Krzesło obrotowe­1,00 14 Oprogramowanie do prowadzenia terapii logopedycznej­2,00 15 Oprogramowanie wspomagające terapię dzieci z ADHD­1,00 16 Zestaw komputerowy pracowni językowej z oprogramowaniem TYP 1 ­ 2,00 17 Monitor komputerowy TYP 2­2,00 18 Monitor interaktywny TYP 1­25,00 19 Panele akustyczne­1,00 20 Oprogramowanie do przeprowadzania testów ­2,00 21 Stanowisko ucznia TYP 1­48,00 22 Słuchawki TYP 1­75,00 23 Słuchawki TYP 2­3,00 24 Tablet­5,00 25 Router Wi­Fi­5,00 26 Głośniki­3,00 27 Stół uczniowski 2­osobowy TYP 1­36,00 28 Krzesło ucznia­120,00 29 Biurko nauczyciela TYP 1­3,00 30 Fotel nauczyciela­5,00 31 Regał­2,00 32 Szafa­2,00 33 Monitor interaktywny TYP 2­7,00 34 Nagłowny zestaw VR/ AR/XR­31,00 35 Skrzynia transportowa TYP 1­1,00 36 Oprogramowanie edukacyjne VR TYP 1­1,00 37 Wyspa do balansowania­1,00 38 Poduszki okrągłe­1,00 39 Materac narożny­1,00 40 Tunel­1,00 41 Pakiet pomocy sensorycznych­1,00 42 Przesuwanka ścienna­4,00 43 Tabliczka ścienna TYP 1­1,00 44 Tabliczka ścienna TYP 2­1,00 45 Tabliczka ścienna TYP 3­1,00 46 Tabliczka ścienna TYP 4­1,00 47 Kula plazmowa­2,00 48 Panel podłogowy TYP 1­1,00 49 Panel podłogowy TYP 2­1,00 50 Panel podłogowy TYP 3­1,00 51 Panel podłogowy TYP 4­1,00 52 Tablet manipulacyjny­1,00 53 Panel manipulacyjny ­1,00 54 Pufa TYP 1­3,00 55 Tabliczka ścienna TYP 5­1,00 56 Kurtyna światłowodowa­3,00 57 Pufa TYP 2­4,00 58 Lampa UV ­1,00 59 Panel sensoryczny­1,00 60 Tabliczka ścienna TYP 6­1,00 61 Oparcie do puf ­4,00 62 Lampa zmieniająca kolory­1,00 63 Gruszka do siedzenia TYP 1­3,00 64 Gruszka do siedzenia TYP 2­5,00 65 Projektor przestrzenny­1,00 66 Kolumna wodna TYP 1­1,00 67 Pufa TYP 3­1,00 68 Lustro TYP 2­1,00 69 Monitor interaktywny TYP 3­1,00 70 Panele LED­1,00 71 Podłoga interaktywna TYP 3­2,00 72 Komputer stacjonarny­20,00 73 Monitor komputerowy TYP 1­20,00 74 Urządzenie wielofunkcyjne­1,00 75 Mikrofon­1,00 76 Oprogramowanie dla dzieci z wadami wymowy­1,00 77 Oprogramowanie wspomagające usprawnianie i rozwój percepcji słuchowej­1,00 78 Oprogramowanie wspomagające usprawnianie percepcji wzrokowej ­1,00 79 Oprogramowanie wspomagające poprawne pisanie­1,00 80 Oprogramowanie wspomagające terapię dysgrafii­1,00 81 Oprogramowanie wspomagające naukę czytania­1,00 82 Oprogramowanie wspomagające komunikację­1,00 83 Oprogramowanie wspomagające edukację polonistyczną ­1,00 84 Oprogramowanie wspomagające edukację matematyczną­1,00 85 Oprogramowanie wspomagające pracę z dziećmi w spektrum autyzmu­1,00 86 Zasilacz laboratoryjny­1,00 87 Oprogramowanie wykorzystujące technologię AR do interaktywnej nauki ­2,00 88 Gogle VR­5,00 89 Zestaw komputerowy pracowni językowej z oprogramowaniem TYP 2­1,00 https://ted.europa.eu/TED Page 9/10 90 Monitor komputerowy TYP 3­1,00 91 Stanowisko ucznia TYP 2­24,00 92 Pakiet eksperymentalny do nauki fizyki TYP 1­1,00 93 Przyrząd do demonstracji przewodności cieplnej metali­1,00 94 Zestaw kostek do badania gęstości­1,00 95 Zestaw obwodów elektrycznych­1,00 96 Zasilacz demonstracyjny­1,00 97 Model do prezentacji siły odśrodkowej­1,00 98 Pojazd do demonstracji zasady dynamiki­1,00 99 Klosz próżniowy­1,00 100 Wahadło balistyczne ­1,00 101 Równia pochyła­1,00 102 Pakiet oprogramowania i narzędzi wspomagających naukę o właściwościach materii­2,00 103 Zestaw edukacyjny w zakresie przedmiotów przyrodniczych­1,00 104 Pakiet aplikacji o tematyce kodowania i programowania­1,00 105 Mobilna platforma interaktywna­1,00 106 Multimedialny pakiet logopedyczny­2,00 107 Multimedialny pakiet terapii zaburzeń­2,00 108 Oprogramowanie do terapii dzieci ze spektrum autyzmu­2,00 109 Oprogramowanie do pracy z uczniem z ADHD­1,00 110 Pakiet pomocy wpierających w zakresie problemów wychowawczych­1,00 111 Monitor interaktywny TYP 4­5,00 112 Laptop­20,00 113 Zestaw wyposażenia kącika rozwijania zmysłów­1,00 114 Mikroskop TYP 1­2,00 115 Mikroskop TYP 2­2,00 116 Stacja pogody­1,00 117 Pakiet eksperymentalny do nauki fizyki TYP 2­1,00 118 Zestaw wyposażenia pracowni biologicznej­1,00 119 Zestaw robotów do programowania­1,00 120 Robot edukacyjny­2,00 121 Kolumna świetlna­1,00 122 Kolumna wodna TYP 2­4,00 123 Zestaw wyposażenia gabinetu terapeutycznego­1,00 124 Kamera cyfrowa­1,00 125 Zestaw długopisów 3D­4,00 126 Zestaw wyposażenia kącika rozwiązywania sporów­1,00 127 Monitor interaktywny TYP 5­2,00 128 Panele dekoracyjne­1,00 129 Pakiet do prowadzenia działań badawczych o pogodzie i klimacie­1,00 130 Oprogramowanie multimedialne 3D o tematyce geologii­1,00 131 Platforma edukacyjna z multimedialnymi mapami i pomocami dydaktycznymi­1,00 132 Mobilna szafka laboratoryjna­2,00 133 Biurko nauczyciela TYP 2­2,00 134 Stół uczniowski 2­osobowy TYP 2­24,00 135 Oprogramowanie multimedialne wspomagające naukę chemii­1,00 136 Oprogramowanie multimedialne 3D o tematyce chemii­1,00 137 Zestaw czujników pomiarowych­1,00 138 Skrzynia transportowa TYP 2­1,00 139 Skrzynia transportowa TYP 3­1,00 140 Oprogramowanie edukacyjne VR TYP 2­1,00