See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa pielęgnacja i wycinka drzew i krzewów w pasach drogowych i na działkach gminnych na terenie miasta Białegostoku wraz z nasadzeniami uzupełniającymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa pielęgnacja drzew i krzewów w pasach drogowych i na działkach gminnych na terenie miasta Białegostoku wraz z nasadzeniami uzupełniającymi.
Interne Kennung: DGK-IV.271.56.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Kompleksowa pielęgnacja drzew, krzewów, bylin, róż, pnączy i roślin cebulowych w pasach drogowych oraz konserwacja i utrzymanie automatycznych systemów nawadniania drzew w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa pielęgnacja drzew, krzewów, bylin, róż, pnączy i roślin cebulowych w pasach drogowych oraz konserwacja i utrzymanie automatycznych systemów nawadniania drzew w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku: a) Zał. nr 10 i 11 zawierają szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dot. kompleksowej pielęgnacji nasadzeń, nasadzeń uzupełniających, konserwacji i utrzymania automatycznych systemów nawadniania, lokalizację i dane techniczne systemów nawadniania b) Zał. nr 12 zawiera zakres rzeczowy prac, w tym: - szacunkową ilość roślin w pasach drogowych do pielęgnacji w poszczególnych lokalizacjach (ulice na terenie Białegostoku)
Interne Kennung: DGK-IV.271.56.2026- Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Kompleksowa pielęgnacja drzew, krzewów, bylin, róż, pnączy i roślin cebulowych w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa pielęgnacja drzew, krzewów, bylin, róż, pnączy i roślin cebulowych w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku: a) Zał. nr 13 zawiera szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dot. kompleksowej pielęgnacji nasadzeń, nasadzenia uzupełniające. b) Zał. nr 14 zawiera zakres rzeczowy prac, w tym: szacunkową ilość roślin w pasach drogowych do pielęgnacji w poszczególnych lokalizacjach (ulice na terenie Białegostoku)
Interne Kennung: DGK-IV.271.56.2026- Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Kompleksowa pielęgnacja krzewów, bylin, róż i roślin cebulowych na wybranych rondach w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku:
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa pielęgnacja krzewów, bylin, róż i roślin cebulowych na wybranych rondach w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku: a) Zał. nr 15 zawiera szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dot. kompleksowej pielęgnacji nasadzeń, nasadzenia uzupełniające. b) Zał. nr 16 zawiera zakres rzeczowy prac, w tym: szacunkową ilość roślin do pielęgnacji na wybranych rondach w pasach drogowych na terenie Białegostoku
Interne Kennung: DGK-IV.271.56.2026- Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Cięcia pielęgnacyjne i wycinka drzew i krzewów w pasach drogowych i na terenie cieków wodnych w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na cięciach pielęgnacyjnych i wycince drzew i krzewów w pasach drogowych i na terenie cieków wodnych w Białymstoku a) Zał. nr 17 zawiera szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dot. cięć pielęgnacyjnych, wycinki drzew i krzewów w pasach drogowych i w obrębie cieków wodnych na terenie Białegostoku, b) Zał. nr 18 zawiera szacunkową ilość zamówienia na cięcia pielęgnacyjne, wycinkę drzew i krzewów w pasach drogowych na terenie Białegostoku.
Interne Kennung: DGK-IV.271.56.2026- Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V - Cięcia pielęgnacyjne i wycinka drzew i krzewów oraz nasadzenia uzupełniające drzew na działkach gminnych w Białymstoku:
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na cięciach pielęgnacyjnych i wycince drzew i krzewów oraz nasadzenia uzupełniające drzew na działkach gminnych w Białymstoku: a) Zał. nr 19 zawiera szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dot. cięć pielęgnacyjnych, wycinki drzew i krzewów na działkach gminnych na terenie Białegostoku b) Zał. nr 20 zawiera szacunkową ilość zamówienia na cięcia pielęgnacyjne, wycinkę drzew i krzewów na działkach gminnych na terenie Białegostoku.
Interne Kennung: DGK-IV.271.56.2026- Część V