See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DVISÚ - Polygrafické stroje a zařízení 2025
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky (dále také „VZ“) je nákup technických prostředků určených pro technologické linky Digitálního vojenského informačního systému o území (DVISÚ) Vojenského geografického a hydrometeorologického úřadu (VGHMÚř). VZ je rozdělena do 7 samostatných částí v souladu s ust. § 35 zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42991500 Teile von Druck- oder Buchbindereimaschinen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Knihařský lis zlatící
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky č. 3 je nákup knihařského lisu zlatícího.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 42962200 Druckpresse
Los: LOT-0001
Titel: Infrasušení pro RAPIDA 75Pro
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky č. 1 je nákup infrasušení pro RAPIDA 75Pro.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0007
Titel: Fotogrammetrická kamera a Držák 3D laser scanneru
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky č. 7 je nákup fotogrammetrické kamery a držáku 3D laseru scanneru.
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 32333200 Camcorder
Los: LOT-0002
Titel: Vykladač archů papíru
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky č. 2 je nákup vykladače archů papíru.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0004
Titel: Tiskařský stroj A3
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky č. 4 je nákup tiskařského stroje A3.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0005
Titel: Skener A0
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky č. 5 je nákup skeneru A0.
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0006
Titel: Prostředek ke snímkování terénu a tvorbě jeho modelu
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky č. 6 je nákup prostředku ke snímkování terénu a tvorbě jeho modelu.
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 35613000 Unbemannte Flugkörper