See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oproep tot deelneming voor de groepsaankoop Groen-Blauw-Bruin-scan voor duurzame sportdomeinen
Beschreibung: Het voorwerp van de overheidsopdracht en de raamovereenkomst is het uitvoeren van een GroenBlauwBruinscan voor duurzame sportdomeinen bij diverse afnemers in Vlaanderen.
Interne Kennung: 2025_SV_GA_GBBS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025_SV_GA_GBBS - 1
Beschreibung: Het voorwerp van de overheidsopdracht en de raamovereenkomst is het uitvoeren van een GroenBlauwBruinscan voor duurzame sportdomeinen bij diverse afnemers in Vlaanderen. Het onderzoek geeft informatie en aanbevelingen aan de beheerder en verantwoordelijke van het sportdomein (= de opdrachtgever). Door het aanbieden van deze scan wordt in de sportsector multidisciplinair expertise opgebouwd en gesensibiliseerd op vlak van duurzaamheid en is er een kader voor kwaliteitsvolle aanleg & onderhoud van sportdomeinen. Deze scan zal de situatie in kaart brengen of analyseren en biedt een concreet kant-en-klaar aanbod van studiewerk van de groen-, water- en bodemaspecten van sportdomeinen. Het uitvoeren van een “GroenBlauwBruin-Scan van een sportdomein” moet leiden tot een doordachtere & efficiëntere inzet van middelen bij ontwerp, aanleg en beheer van buitensportvelden; en tot kwaliteitsvolle, gezonde en klimaatbestendige sportdomeinen. Meer informatie over het gebruik van deze scan kan worden teruggevonden onder Bijlage 5.
Interne Kennung: 1