2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding 'Softwarebroker'
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van één (1) Opdrachtnemer die verantwoordelijk is voor het leveren van licenties en/of het gebruiksrecht en het bieden van dienstverlening op het gebied van software voor de gemeente Midden-Delfland. Raamovereenkomst voor de levering van standaardprogrammatuur, licenties en bijbehorende dienstverlening voor gemeente Midden-Delfland. De omvang wordt bepaald door de daadwerkelijke behoefte van de gemeente gedurende de contractperiode.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie beschrijvend document.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72260000 Servicios relacionados con el software
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie beschrijvend document.