See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona fizyczna osób i mienia realizowana przez SUFO, na rzecz 2. WOG - WROCŁAW - CZĘŚĆ 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne, zwane dalej SUFO, w całodobowym systemie zmianowym, polegającą na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych, zgodnie z wyciągami z ,,Planów ochrony’’ oraz realizację usług ochronnych po ogłoszeniu mobilizacji, wprowadzenia stanu wojennego lub w czasie wojny.
Interne Kennung: SOO/202/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ochrona fizyczna osób i mienia, realizowana przez SUFO, na rzecz 2. WOG - WROCŁAW - CZĘŚĆ 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia realizowanej przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne, zwane dalej SUFO, w całodobowym systemie zmianowym, polegającej na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych, zgodnie z wyciągami z ,,Planów ochrony’’ oraz realizacji usług ochronnych po ogłoszeniu mobilizacji, wprowadzeniu stanu wojennego lub w czasie wojny.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji terminowej - możliwość przedłużenia umowy do 31.03.2027 r.