595272-2026 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa wyrobów medycznych - nr 76/PN/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych - nr 76/PN/2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem wyrobów medycznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu ilości przedmiotu zamówienia w trakcie trwania umowy, wyłącznie w odniesieniu do tych pozycji asortymentu, dla których możliwość zastosowania prawa opcji została przewidziana w formularzu asortymentowo-ilościowym, na zasadach opisanych w § 1 wzoru Umowy.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11
LosLOT-0012
TitelCzęść 12
LosLOT-0013
TitelCzęść 13
LosLOT-0014
TitelCzęść 14
LosLOT-0015
TitelCzęść 15
LosLOT-0016
TitelCzęść 16
LosLOT-0017
TitelCzęść 17
LosLOT-0018
TitelCzęść 18
LosLOT-0019
TitelCzęść 19
LosLOT-0020
TitelCzęść 20
LosLOT-0021
TitelCzęść 21
LosLOT-0022
TitelCzęść 22
LosLOT-0023
TitelCzęść 23
LosLOT-0024
TitelCzęść 24
LosLOT-0025
TitelCzęść 25
LosLOT-0026
TitelCzęść 26
LosLOT-0027
TitelCzęść 27
LosLOT-0028
TitelCzęść 28
LosLOT-0029
TitelCzęść 29
LosLOT-0030
TitelCzęść 30
LosLOT-0031
TitelCzęść 31
LosLOT-0032
TitelCzęść 32
LosLOT-0033
TitelCzęść 33
LosLOT-0034
TitelCzęść 34
LosLOT-0035
TitelCzęść 35
LosLOT-0036
TitelCzęść 36
LosLOT-0037
TitelCzęść 37
LosLOT-0038
TitelCzęść 38
LosLOT-0039
TitelCzęść 39