595286-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Erkennungs- und Analysegeräte – Echipamente etapa 3 pentru cercetarea celulelor individuale în medicina personalizată aferente proiectului “Consolidarea capacității UMF „Iuliu Hațieganu” de formare a studenților doctoranzi și postdoctoranzi prin dezvoltarea de programe de cercetare și perfecționare medicală continuă .
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipamente etapa 3 pentru cercetarea celulelor individuale în medicina personalizată aferente proiectului “Consolidarea capacității UMF „Iuliu Hațieganu” de formare a studenților doctoranzi și postdoctoranzi prin dezvoltarea de programe de cercetare și perfecționare medicală continuă .
Beschreibung: Echipamente etapa 3 pentru cercetarea celulelor individuale în medicina personalizată aferente proiectului “Consolidarea capacității UMF „Iuliu Hațieganu” de formare a studenților doctoranzi și postdoctoranzi prin dezvoltarea de programe de cercetare și perfecționare medicală continuă . Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar si complet tuturor solicitărilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 18 zile.
Interne Kennung: 4288047/2025/ Contract;de finanțare nr. 100418/29.08.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sistem de productie 3D
Beschreibung: Sistem de productie 3D
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0002
Titel: Platforma pentru testarea și standardizarea tehnicilor de electrochirurgie (inclusiv accesorii)
Beschreibung: Platforma pentru testarea și standardizarea tehnicilor de electrochirurgie (inclusiv accesorii)
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage