595300-2026 - Wettbewerb
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Awareness tool gegevensbescherming
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAwareness tool gegevensbescherming
BeschreibungAwareness tool gegevensbescherming: De inschrijver levert: - Implementatie: in ieder geval is inbegrepen advies, begeleiding, initiële inrichting en koppeling met SSO (SingleSignOn). - een platform met een doorlopend, actueel en modulair aanbod (informatiebeveiliging, privacy, AI en Wpg), Nederlandstalig, modules van maximaal 15 minuten; - mogelijkheid tot differentiatie naar doelgroepen, passend bij werk en risico's; - doorlopende actualisering op nieuwe dreigingen en wet- en regelgeving, met herkenbare praktijkcasussen; - een rapportage- en monitoringfunctie voor leidinggevenden; - inrichting, beheer en ondersteuning gedurende de looptijd; - een SLA. 1750 accounts (geraamde waarde gaat over 8 jaar)
Interne KennungP26-13
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
2. Procedure
Procedure
Title: Awareness tool gegevensbescherming
Internal identifier: P26-13
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: P26-13
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1