2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteam aannemer Infrastructurele werken Gebiedsontwikkeling Zevenbergen Oost
Beschreibung: De Gemeente Moerdijk is voornemens een Aannemer te selecteren voor de realisatie van infrastructurele werken voor de gebiedsontwikkeling Zevenbergen Oost, welke in bouwteam worden uitgewerkt. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: K011776
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er wordt met 1 aannemer een raamovereenkomst aangegaan voor een vaste periode van twee (2) jaar.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: K011776
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45100000 Trabajos de preparación del terreno, 45200000 Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: