See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego SPZOZ w Bielsku Podlaskim
Beschreibung: Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego SPZOZ w Bielsku Podlaskim w ramach realizacji Przedsięwzięcia pn. "Poprawa jakości i dostępności do świadczeń opieki długoterminowej Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego SPZOZ w Bielsku Podlaskim”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”
Vorherige Bekanntmachung: 299797-2026
Interne Kennung: ZP.261.09.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33182100 Defibrillator, 33194110 Infusionspumpen, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33123200 Elektrokardiografen, 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge, 39330000 Desinfektionsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Łóżka elektryczne do opieki długoterminowej z szafką przyłóżkową i materacem
Beschreibung: Łóżka elektryczne do opieki długoterminowej z szafką przyłóżkową i materacem
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0002
Titel: Materace przeciwodleżynowe
Beschreibung: Materace przeciwodleżynowe
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Łóżka elektryczne intensywnej opieki medycznej z wyposażeniem i materacem przeciwodleżynowym
Beschreibung: Łóżka elektryczne intensywnej opieki medycznej z wyposażeniem i materacem przeciwodleżynowym
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Respirator
Beschreibung: Respirator
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Kardiomonitor stacjonarny
Beschreibung: Kardiomonitor stacjonarny
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0006
Titel: Kardiomonitor przenośny
Beschreibung: Kardiomonitor przenośny
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Monitor do monitorowania funkcji życiowych z oprogramowaniem
Beschreibung: Monitor do monitorowania funkcji życiowych z oprogramowaniem
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pompy infuzyjne, objętościowe i do żywienia
Beschreibung: Pompy infuzyjne, objętościowe i do żywienia
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0009
Titel: Aparat do ogrzewania pacjenta
Beschreibung: Aparat do ogrzewania pacjenta
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Ssaki elektryczne
Beschreibung: Ssaki elektryczne
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Macerator
Beschreibung: Macerator
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39330000 Desinfektionsausrüstung
Los: LOT-0012
Titel: Myjnia dezynfektor do kaczek i basenów
Beschreibung: Myjnia dezynfektor do kaczek i basenów
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Bieżnia i cykloergometr
Beschreibung: Bieżnia i cykloergometr
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0014
Titel: Zestaw zrobotyzowanej rehabilitacji opieki długoterminowej
Beschreibung: Zestaw zrobotyzowanej rehabilitacji opieki długoterminowej
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Los: LOT-0015
Titel: Aparat EKG
Beschreibung: Aparat EKG
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0016
Titel: Fotel kąpielowy z wyposażeniem
Beschreibung: Fotel kąpielowy z wyposażeniem
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge
Los: LOT-0017
Titel: Podnośniki
Beschreibung: Podnośniki
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Respirator transportowy
Beschreibung: Respirator transportowy
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Defibrylator transportowy
Beschreibung: Defibrylator transportowy
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0020
Titel: Wózek wanna
Beschreibung: Wózek wanna
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Holtery EKG i ciśnienia
Beschreibung: Holtery EKG i ciśnienia
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Koncentrator tlenu
Beschreibung: Koncentrator tlenu
Interne Kennung: Zadanie nr 22