2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Świętokrzyskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-72/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026 r, poz. 793) w trybie przetargu nieograniczonego
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komputer stacjonarny (17 szt.), Monitor (17 szt.)
595340-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ATZ-281-72/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213300 Desktop computer
Additional classification (cpv): 30231300 Display screens
5. Lot
Lot: LOT-0001