2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tahač návěsů
Beschreibung: Pořízení 1 ks nákladního automobilu (tahače), tříosý, v konfiguraci náprav 6x2, který bude sloužit k přepravám těžké vojenské techniky, kolové i pásové, po běžných silničních komunikacích.
Interne Kennung: OVZ/009/3/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34138000 Straßenzugmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001