595350-2026 - Wettbewerb
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – USŁUGA NADZORU INWESTORSKIEGO (PEŁNIENIE FUNKCJI INŻYNIERA KONTRAKTU / INSPEKTORA NADZORU INWESTORSKIEGO) dla zadania pn. „Akcelerator biznesowy KSSENON – budowa centrum kreatywności, innowacyjności oraz przedsiębiorczości w Bytomiu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA NADZORU INWESTORSKIEGO (PEŁNIENIE FUNKCJI INŻYNIERA KONTRAKTU / INSPEKTORA NADZORU INWESTORSKIEGO) dla zadania pn. „Akcelerator biznesowy KSSENON – budowa centrum kreatywności, innowacyjności oraz przedsiębiorczości w Bytomiu”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Usługa nadzoru inwestorskiego - pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu / Inspektora Nadzoru Inwestorskiego dla zadania pn. „Akcelerator biznesowy KSSENON – budowa centrum kreatywności, innowacyjności oraz przedsiębiorczości w Bytomiu”, w zakresie świadczenia usługi kompleksowego wsparcia Zamawiającego, obejmującej zarządzanie zadaniem i nadzór inwestorski, w tym również usług polegających na doradztwie na rzecz Zamawiającego przy podejmowaniu przez niego decyzji organizacyjnych, ekonomicznych i technicznych oraz prawnych związanych z inwestycją, zabezpieczenia interesów oraz reprezentowania Zamawiającego wobec wykonawcy lub wykonawców prac projektowych i robót budowlanych do momentu zakończenia i rozliczenia inwestycji oraz w okresie rękojmi i gwarancji. Inżynier Kontraktu / Inspektor nadzoru świadczyć będzie usługi związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem oraz rozstrzygnięciem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wybór wykonawcy / wykonawców inwestycji, podpisaniem umowy z wykonawcą / wykonawcami inwestycji, organizacją, koordynacją, nadzorowaniem, zarządzaniem, sprawozdawczością i rozliczaniem procesu inwestycyjnego dla ww. zadania w zakresie wszelkich prac i robót niezbędnych dla prawidłowej realizacji inwestycji (w tym również prac projektowych) oraz w trakcie biegu okresu rękojmi i gwarancji.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji