595396-2026 - Wettbewerb
Polen – Installation von Videogeräten – Modernizacja miejskiego monitoringu wizyjnego pozwalająca na dołączenie do systemu ITS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja miejskiego monitoringu wizyjnego pozwalająca na dołączenie do systemu ITS
BeschreibungZamówienie jest współfinansowane ze środków: Infrastruktura zrównoważonej mobilności miejskiej w Gdyni FENX. 03.01-IP.02-0031/24 w ramach działania FENX.03.01 „Transport miejski” priorytet FENX.03 Transport miejski Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Modernizacji miejskiego monitoringu wizyjnego pozwalająca na dołączenie do systemu ITS”. Zakres zamówienia obejmuje modernizację infrastruktury systemu monitoringu wizyjnego na terenie miasta Gdyni, w szczególności w zakresie punktów kamerowych, infrastruktury transmisyjnej, systemu radiowego oraz elementów aktywnych systemu. Modernizacja obejmuje dostosowanie istniejącej infrastruktury do pracy w technologii IP, w tym wymianę urządzeń końcowych, przebudowę torów transmisyjnych oraz integrację z infrastrukturą teleinformatyczną miasta, w szczególności z systemem ITS. Na obszarze objętym zadaniem występuje istniejąca infrastruktura teletechniczna, w tym elementy sieci radiowej i kablowej, która może zostać wykorzystana w procesie modernizacji. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest również do oznakowania urządzeń oraz infrastruktury zakupionej i zainstalowanej w ramach projektu zgodnie z wymogami dotyczącymi informowania o dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej oraz wymaganiami projektu.
Interne KennungUZ.271.1.37.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensI. Dokumenty/Oświadczenia składające się na ofertę: 1. Formularz Oferty – załącznik nr 2 do SWZ; 2. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w pkt 11.2.3 SWZ (jeżeli dotyczy). Wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ; 3. Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, składane na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, o którym mowa w pkt 11.1.4 SWZ (jeżeli dotyczy). Wzór stanowi załącznik nr 9 do SWZ; 4. Pełnomocnictwo (jeżeli dotyczy). II. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp dokona najpierw badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający działając na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje żądanie oświadczeń, o których mowa w rozdz. X SWZ wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy Pzp oraz w związku z pkt 2.4 SWZ, Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, aktualnych na dzień składania ofert, oświadczeń z art. 125 ust.1 ustawy Pzp: 1. oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ) 2. oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu na podstawie przesłanek określonych w pkt 9.4 i 9.5 SWZ III. Wykonawca pozostaje związany złożoną ofertą przez 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. IV. Zamawiający nie wymaga złożenia wadium. V. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. VI. Zgodnie z art. 257 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie w całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. VII. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany przez Wykonawcę: Etap I – w terminie 6 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, Etap II – w terminie 14 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, Etap III – w terminie 21 miesięcy od dnia zawarcia Umowy VIII. Przedmiotowe postępowanie jest prowadzone przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia (https://ezamowienia.gov.pl/pl/). Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej oraz wskazanie osób uprawnionych do komunikowania zawarte są w Rozdziale VII SWZ. IX. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51314000 Installation von Videogeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51311000 Installation von Rundfunkgeräten, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 32323500 Video-Überwachungssystem
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZamówienie jest współfinansowane ze środków: Infrastruktura zrównoważonej mobilności miejskiej w Gdyni FENX. 03.01-IP.02-0031/24 w ramach działania FENX.03.01 „Transport miejski” priorytet FENX.03 Transport miejski Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027